کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

نسخه قاچاق فیلم «فروشنده» منتشر شد/ احتمال عرضه زودهنگام در نمایش خانگی


کد خبر : ۳۱۷۴۰جمعه، ۳ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۴:۲۹۵۸۰ بازدید

انتشار نسخه قاچاق فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی احتمال عرضه زودهنگام فیلم را در شبکه نمایش خانگی بالا برده است.

انتشار نسخه قاچاق فیلم سینمایی «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی احتمال عرضه زودهنگام فیلم را در شبکه نمایش خانگی بالا برده است.

به گزارش "سینماسینما"، در ماه‌های اخیر برخی از فیلم‌های سینمایی همچون «بارکد» و «اژدها وارد می‌شود» به دلیل عرضه غیرمجاز فیلم در سایت‌ها، زودتر از انتظار وارد شبکه نمایش خانگی شدند. به نظر می‌رسد این راهی است که پیش روی «فروشنده» نیز قرار گرفته است.

براساس اعلام «ایلنا» نسخه قاچاق و غیر مجاز فیلم سینمایی فروشنده از طریق سایت های غیر مجاز که نسخه دانلود غیر قانونی فیلمهای سینمایی را بر روی سایت خود قرار می‌دهند منتشرشده است.
 
فروشنده
 
در نسخه‌ای که برخی از این سایت‌ها عرضه کرده‌اند فیلم از کیفیت خیلی خوبی برخوردار نیست و بر روی آن عبارت «بازبینی وزارت ارشاد ۹۵/۹/۳» درج شده است.

اکران فیلم سینمایی فروشنده به تازگی در سینماهای کشور پایان یافته است و با فروشی بیش از ۱۵ میلیارد تومان به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای ایران تبدیل شده است.

در فیلم فروشنده بازیگرانی همچون ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، بابک کریمی حضور داشته‌اند این فیلم جز ۹ فیلم نامزد کسب تندیس اسکار بهترین فیلم خارجی زبان در سال ۲۰۱۷ شده است. در پی این وضعیت کانال «سینما» نیز از احتمال عرضه فیلم طی هفته آینده در شبکه نمایش خانگی خبر داده است.


اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب