کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

قیمت کنونی دلار از نظر دولت غیر واقعی است


کد خبر : ۳۱۷۰۸پنجشنبه، ۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۹:۱۴۴۵۲ بازدید

رئیس سازمان برنامه و بودجه قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.

محمدباقر نوبخت عصر دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، اغلب مدیران خواستار افزایش بودجه استان شدند.

وی در ادامه بیان‌داشت: استان هرمزگان همچون دیگر استان‌هایی که از منابع خاص نفتی و یا به دلیل مرزی بودن و وجود بنادر و همچنین ورود و خروج کالاها می‌تواند مالیات بیشتر و درآمد متناسب‌تری داشته باشد.

معاون رئیس جمهور تصریح‌کرد: در حال حاضر برای استان هرمزگان نیز همچون دیگر استان‌ها، شاخص‌هایی برای توزیع اعتبارات در نظر گرفته شده است.

نوبخت ابرازداشت: در اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، طرح‌های عمرانی استانی در هرمزگان نسبت به سال قبل 48 درصد رشد داشته است .

وی ادامه داد: استان هرمزگان همچنین اعتبارات خاص خود را از یک جدول 2-10 که برای ماده 180 در آینده‌ای نزدیک آن را توزیع می‌کنیم دریافت می‌کند.

معاون رئیس جمهور به رشد 12 درصدی اعتبارات سال جاری نسبت به سال گذشته اشاره داشت و عنوان‌کرد: اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای استان هرمزگان حدود 48 درصد رشد داشته است.

نوبخت در پایان، قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.اخبار مرتبط

سایت شب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
سایت شب