کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

قیمت کنونی دلار از نظر دولت غیر واقعی است


کد خبر : ۳۱۷۰۸پنجشنبه، ۲ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۹:۱۴۴۳۶ بازدید

رئیس سازمان برنامه و بودجه قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.

محمدباقر نوبخت عصر دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان هرمزگان، اغلب مدیران خواستار افزایش بودجه استان شدند.

وی در ادامه بیان‌داشت: استان هرمزگان همچون دیگر استان‌هایی که از منابع خاص نفتی و یا به دلیل مرزی بودن و وجود بنادر و همچنین ورود و خروج کالاها می‌تواند مالیات بیشتر و درآمد متناسب‌تری داشته باشد.

معاون رئیس جمهور تصریح‌کرد: در حال حاضر برای استان هرمزگان نیز همچون دیگر استان‌ها، شاخص‌هایی برای توزیع اعتبارات در نظر گرفته شده است.

نوبخت ابرازداشت: در اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای، طرح‌های عمرانی استانی در هرمزگان نسبت به سال قبل 48 درصد رشد داشته است .

وی ادامه داد: استان هرمزگان همچنین اعتبارات خاص خود را از یک جدول 2-10 که برای ماده 180 در آینده‌ای نزدیک آن را توزیع می‌کنیم دریافت می‌کند.

معاون رئیس جمهور به رشد 12 درصدی اعتبارات سال جاری نسبت به سال گذشته اشاره داشت و عنوان‌کرد: اعتبارات تملک دارایی سرمایه‌ای استان هرمزگان حدود 48 درصد رشد داشته است.

نوبخت در پایان، قیمت کنونی دلار از نظر دولت را قیمت غیر واقعی خواند و گفت: در تلاشیم تا وضعیت موجود را بهبود ببخشیم.اخبار مرتبط


سرزمین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری