کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

برخورد شدید 3 خودرو سواری در جنوب تهران


کد خبر : ۳۱۶۲۸سه شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵:۱۳۶۳۶ بازدید

برخورد شدید سه دستگاه خودرو سواری در محله 13 آبان، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

b71tgvcjh5kiyjqfpe4c.jpg

برخورد شدید سه دستگاه خودرو سواری در محله 13 آبان، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری 125، در پی اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی رانندگان خودروهای عبوری، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران به سرعت نیروهای عملیاتی ایستگاه 47 را ساعت 7:40 صبح امروز به محله 13 آبان، خیابان امامزاده ابوالحسن(ع) اعزام کرد.

بهنام ریاضی معاون منطقه هفت عملیات آتش نشانی تهران درباره این حادثه گفت: یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 و دو دستگاه خودرو سواری پراید به شدت با یکدیگر برخورد کرده و در وسط خیابان متوقف شده بودند.

وی ادامه داد: بر اثر شدت این برخورد راننده یکی از خودروهای سواری در اتاقک خودرو محبوس شده بود که آتش نشانان بی درنگ پس از قرار دادن علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه و قطع جریان برق خودروها، با بکارگیری تجهیزات هیدرولیکی عملیات امدادرسانی به راننده خودرو سواری که یک خانم 30 ساله بود را آغاز کردند.

این معاون منطقه افزود: نیروهای عملیاتی خانم جوان را با تلاش فراوان از خودرو خارج کرده و وی را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند و پس از انتقال خودروها به حاشیه امن خیابان و تحویل محل حادثه به كارشناسان پلیس راهور برای بررسی علت، به مأموریت خود پایان دادند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو