کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز تا متری 4.5 میلیون تومان


کد خبر : ۳۱۶۱۹سه شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۸:۴۷۳۳۰۱ بازدید

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز در مناطق مصرفی تهران کمتر از متوسط قیمت واحد مسکونی در شهر تهران است.

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز در مناطق مصرفی تهران کمتر از متوسط قیمت واحد مسکونی در شهر تهران است.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از دنیای‌اقتصاد، برابر گزارش بانک مرکزی، متوسط بهای هر مترمربع آپارتمان مسکونی در تهران در آبان‌ماه 4 میلیون و 410 هزار تومان بوده است. این رقم شاید با بهای آپارتمان در مناطق مرغوب یک و سه فاصله زیادی داشته باشد، اما بررسی فایل‌های عرضه شده در موتورهای جست‌وجوی معتبر ملکی نشان می‌دهد اگر سقف توان مالی خریدار در محدوده قیمت متوسط تهران باشد، به راحتی می‌تواند آپارتمان مناسبی در تهران پیدا کند. در این بین اگر متقاضیان به دنبال خرید آپارتمان نوساز باشند هم در این محدوده قیمتی گزینه‌های فراوانی دارند.

بر اساس گزارش بانک مرکزی، مناطق 5، 4، 2 و 14 در ماه گذشته دارای بیشترین معاملات بوده و سهم قابل توجهی از آپارتمان‌های مصرفی در این مناطق قرار دارد که با نگاهی به قیمت پیشنهادی آنها در می‌یابیم نوسازهای بسیاری در این مناطق در محدوده زیر میانگین قیمتی تهران قرار دارند. البته مناطق دیگری نظیر 13، 15 و 16 نیز میزبان واحدهای مصرفی با قیمت‌های پایین‌تر از میانگین قیمت آپارتمان در تهران هستند اما حجم معاملات در این مناطق بسیار کمتر از مناطق مصرفی است که در گزارش بانک مرکزی صدرنشین هستند.

در جدول زیر قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز تا پنج‌سال ساخت در تهران که قیمت هر مترمربع از آنها حداکثر 4 میلیون و 500 هزار تومان است، گردآوری شده است که نشان می‌دهد اغلب این فایل‌ها به چهار منطقه پرمعامله تهران تعلق دارند.

قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های نوساز تا متری 4.5 میلیون توماناخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری