کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

هشدار سفیر ایران درباره توطئه جدید منافقین؛ مراقب باشید


کد خبر : ۳۱۵۸۵دوشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۵:۲۵۷۷۶ بازدید

سفیر ایران در لندن می‌گوید عده ای مغرض با سوء استفاده از جریان خبری رسانه های غربی تلاش کردند مردم بی اطلاع را برای اعتراض جلوی سفارت‌های ...

سفیر ایران در لندن می‌گوید عده ای مغرض با سوء استفاده از جریان خبری رسانه های غربی تلاش کردند مردم بی اطلاع را برای اعتراض جلوی سفارت‌های ایران بکشانند و به این ترتیب مردم ایران را نیز متقابلا به تحریک علیه سفارتخانه های خارجی دعوت کنند.

حمید بعیدی نژاد روز گذشته در کانال تلگرامی خود با بیان این مطلب، از اینکه برخی رسانه های غربی بدون توجه به واقعیتهای در صحنه، در چند روز گذشته سعی می کردند که ایران را مانعی بر سر راه خروج معارضین و خانواده هایشان در حلب معرفی کنند، ابراز تاسف کرد.

سفیر ایران در لندن در ادامه یادداشت خود نوشت: اطلاعات موثق نشان می دهد که سازمان منافقین که دیگر جایگاهی نزد ایرانیان ندارد در پوشش حمایت از اقدامات انساندوستانه از مردم حلب نقشی کلیدی در این فعالیتها ایفا می کند.

در ادامه یادداشت بعیدی آمده است: «تعداد چهار هزار نفر از مجروحین، زخمی ها و خانواده های آنها دهها ساعت است که برای خارج شدن از محاصره، منتظر اجازه گروههای مسلح معارض هستند تا اجازه دهند اتوبوسها برای بردن آنها بعد از چند مرحله تاخیر وارد شهرک های آنها در حوالی شهر ادلب سوریه شوند. در نهایت نور چراغ اتوبوسها نورامید را در دل آنان روشن می کند و امیدوار میشوند که بعد از حدود دو سال محاصره بتوانند برای مداوا به جای امنی بروند. ولی ناگهان گروههای مسلح خلاف تعهدات قبلی خود نه تنها اجازه عبور اتوبوسها به شهرک را نمی دهند بلکه آنها را به آتش می کشند تا بغض و خشونت را در بالاترین درجه نشان داده باشند.»

وی همچنین اشاره کرده است: این در حالی است که حدود شش هزار نفر از نیروهای معارض همراه خانواده های خود در بخش غربی حلب هم منتظرند که به شهر ادلب حرکت کنند. با اقدام خشونت آمیز خود، این نیروهای معارض نه تنها تفاهم بدست آمده برای خروج مجروحین از دو شهرک نزدیک ادلب را بر هم می زنند، بلکه خروج نیروهای معارض و خانواده هایشان از حلب را نیز به تعویق می اندازند.اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها