کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

رفتن به فرودگاه با ماشین شخصی و تاکسی عاقلانه نیست!


کد خبر : ۳۱۵۸۲دوشنبه، ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵:۲۳۱۷۰۴ بازدید

چند هفته ای است که به علت افزایش نجومی تعرفه های پارکینگ خودرو در فرودگاه های کشور، پارک خودرو در فضای پارکینگ فرودگاهی صرفه اقتصادی ندارد.

چند هفته ای است که به علت افزایش نجومی تعرفه های پارکینگ خودرو در فرودگاه های کشور، پارک خودرو در فضای پارکینگ فرودگاهی صرفه اقتصادی ندارد.

از طرفی اگه تا حالا از تاکسی های ویژه فرودگاه استفاده کرده باشید ، حتما با قیمت های غیر معمول تاکسی های ویژه فرودگاه و کیفیت نامناسب ماشین ها خصوصا در فرودگاه مهرآباد برخورد کرده اید.

تراول استارت

حال در این میان تراول استارت که به تازگی وارد بازار ایران شده، از فرصت استفاده کرده  و با همکاری پاکرو تاکسی، با استفاده از تاکسی های تویوتا کمری هیبرید مدرن، مسافرها رو ازدرب منزل و یا محل کارشان تا فرودگاه و بلعکس همراهی می کند.

جالب تر اینکه هزینه این تاکسی های ویژه از هرجای تهران به فرودگاه مهر آباد و بلعکس به مناسبت جشن یلدا تنها 5 هزار تومان در نظر گرفته شده است. با این شرایط رفتن به فرودگاه با ماشین شخصی و یا تاکسی های معمول جای تامل دارد.

البته اگر مسافر پرواز های خارجی هستید، از درب منزل تا فرودگاه رو مهمان تراول استارت خواهید بود، و یا می توانید یه بلیط هواپیما در همه مسیر های داخلی رو نیم بها از تراول استارت دریافت کنید.

ناگفته نماند کسانی که خواستار استفاده از سرویس تاکسی های پاکرو و تخفیفات ویژه تراول استارت هستند، بایستی بلیط هواپیمای خود را از سایت www.travelstart.ir   به صوت آنلاین خریداری کرده باشند.

اگه قصد سفر دارید حتما برای  رزرو آنلاین هتل و خرید بلیط هواپیما در مسیر های داخلی و خارجی یه سر به تراول استارت بزنید.اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها