کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکپلیس: برای برخورد با خواننده‌های زیرزمینی حکم قضایی داریم


کدخبر:۳۱۲۴۲جمعه، ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲:۴۷۳۶۳ بازدید

سخنگوی ناجا با اشاره به مسئولیت وزارت ارشاد برای طراحی ساز و کار مناسب به منظور ساماندهی فعالیت خوانندگان گفت: در صورت ارائه گزارش ...

سخنگوی ناجا با اشاره به مسئولیت وزارت ارشاد برای طراحی ساز و کار مناسب به منظور ساماندهی فعالیت خوانندگان گفت: در صورت ارائه گزارش از موضوعات اینچنینی، پلیس با حکم قضائی و بر اساس قانون، برخورد لازم را انجام خواهد داد.

سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به وظایف پلیس در برخورد با موسیقی‌های غیرمجاز و خواننده‌های زیر زمینی اظهار داشت: این حوزه در حیطه وظایف وزارت ارشاد است که با طراحی ساز و کارهای مناسب، اجازه ندهد مساله به یک موضوع زیرزمینی تبدیل شود تا همه فعالیت‌ها در مدار خودش انجام شود.

وی با بیان اینکه وزارت ارشاد در حال انجام وظایف خود در این حوزه است افزود: به هر حال اگر گزارشی از فعالیت خوانندگان زیرزمینی و در حیطه موسیقی به دست پلیس برسد، پلیس با هماهنگی مراجع قضایی موضوع را پیگیری می‌کند.

سخنگوی ناجا گفت: قطعاً پلیس در مواجهه با موضوعات اینچنینی تابع قانون است و در صورت حکم قضایی برخورد لازم و متناسب با قانون را انجام خواهد داد.

گفتنی است موضوع خوانندگان و موسیقی‌های زیر زمینی مساله‌ای است که در سال‌های اخیر حساسیت بیشتری یافته و در یک ماه گذشته نیز دادستان تهران از دستگیری یک خواننده غیرمجاز زیر زمینی خبر داده بود.قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها