کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

4 تصادف بزرگ در تهران/ یک کشته و 9 مجروح


کد خبر : ۳۱۱۹۷پنجشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۲:۰۵۱۱۸۶ بازدید

4 حادثه بزرگ از ساعت 21 شب گذشته تا 4 صبح امروز؛ آتش‌نشانان؛ پلیس راهور؛ نیروی انتظامی و دیگر عوامل مرتبط با حوادث شهری را به حالت ...

تصادف بزرگ

4 حادثه بزرگ از ساعت 21 شب گذشته تا 4 صبح امروز؛ آتش‌نشانان؛ پلیس راهور؛ نیروی انتظامی و دیگر عوامل مرتبط با حوادث شهری را به حالت آماده‌باش و انجام عملیات امداد و نجات درآورده بود.

جلال ملکی (سخنگوی سازمان آتش‌نشانی) در گفتگو با خبرنگار ایلنا اعلام کرد: شب گذشته در ساعت 21.5 دقیقه؛ حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب اتوبان قم؛ 5 کیلومتر پس از عوارضی؛ اعلام شد که بلافاصله همکاران ما در ایستگاه 50 سازمان آتش‌نشانی به محل اعزام شدند.

ملکی گفت: در این حادثه 4 خودرو شامل پراید؛ سمند؛ پرشیا و وانت با شدت به یکدیگر برخورد کرده و بر اثر آن دو خودروی سمند و وانت در آتش گرفتار شدند. خوشبختانه 9 نفر سرنشینان این خودروها بلافاصله خارج شده و نجات یافته‌ بودند. در این میان 5 نفر دچار مصدومیت شده بودند که بلافاصله به همکاران ما در اورژانس منتقل شدند.

این عملیات در ساعت 21.50 شب گذشته پایان یافت و خودروها نیز به محل‌های امنی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: در حادثه دیگری که در ساعت 2.20 دقیقه صبح امروز اتفاق افتاد؛  واژگونی یک دستگاه تریلر در مسیر غرب به شرق بزرگراه فتح یا جاده قدیم کرج گزارش شد که همکاران سازمان آتش‌نشانی در ایستگاه 3 به محل اعزام می‌شوند.

وی افزود: در این حادثه؛ تریلری که متعلق به یکی از کشورهای همسایه بود به دلایل نامشخصی واژگون شده بود و بار آن که مواد اولیه ساخت پلاستیک بود در محل پخش شده بود. پس از انجام مراحل اولیه ایمن‌سازی مشخص می‌شود راننده این کامیون در داخل کابین محبوس شده که بلافاصله عملیات آزادسازی راننده آغاز شد اما پس از خارج ساختن او؛ مشخص می‌شود او در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است.

به گفته ملکی؛ در ساعت 4.26 دقیقه تصادف دیگری در مسیر غرب به شرق جاده مخصوص کرج گزارش شده است. سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره این حادثه نیز گفت: پس از اطلاع به سازمان آتش‌نشانی؛ همکاران ما در اییستگاه دوم بلافاصله به محل اعزام می‌شوند. در این تصادف یک دستگاه کامیونت هیوندا با دو خودرو دیگر تصادف کرده؛ از مسیر منحرف شده و درنهایت با 3 کارگر پیمان‌کار شهرداری برخورد می‌کنند. در این تصادف؛ کامیون در وسط بزرگراه واژگون شده اما سه کارگر علارغم مصدومیت؛ به طرق معجزه‌آسایی نجات پیدا می‌کنند. در این حادثه نیز راننده در داخل کابین محبوس شده بود که با کمک همکاران نجات یافته و تحویل اورژانس تهران می‌شود.

ملکی افزود: آتش‌نشانان هنوز سرگرم ایمن‌سازی و پاک‌سازی محل حادثه بودند که بازهم تصادف دیگری؛ 1000 متر بالاتر از همین مکان و در جایی که پلیس راهور اتومبیل‌ها را به دلیل همین تصادف متوقف کرده بود؛ اتفاق می‌افتد. در حادثه چهارم؛ یک کامیون به دلایل نامعلومی که می‌تواند سرعت زیاد یا خواب‌آلودگی راننده بوده باشد؛ با 9 خودرو متوقف شده؛ برخورد کرده و یک تصادف زنجیره‌ای اتفاق می‌افتد. بر اثر این اتفاق؛ 5 خودرو به شدت متلاشی شده و دیگر خودروها دچار خسارت‌های جزیی   شدند و بازهم به صورت معجزه‌آسایی هیچیک از رانندگان و سرنشینان این اتومبیل‌ها که احتمالا لحظاتی پیش از خودروهای خود خارج شده بودند؛ آسیب و صدمه ندیدند.اخبار مرتبط

مالتینا

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
مالتینا