کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جزئیات تصادف مرگبار آزادراه کرج


کد خبر : ۳۰۹۳۷جمعه، ۱۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶:۲۰۱۳۴۳ بازدید

رئیس پلیس‌راه استان البرز جزئیات حادثه تصادف زنجیره‌ای در آزادراه کرج – قزوین که ۶ کشته بر جای گذاشت را تشریح کرد.

مهر نوشت: رئیس پلیس‌راه استان البرز جزئیات حادثه تصادف زنجیره‌ای در آزادراه کرج – قزوین که ۶ کشته بر جای گذاشت را تشریح کرد.

سرهنگ رضا اکبری با اعلام جزئیات تصادف زنجیره‌ای در آزادراه کرج – قزوین که صبح امروز، جمعه دوازدهم آذرماه به وقوع پیوست، اظهار کرد: این حادثه براثر برخورد سه دستگاه خودروی کامیون، اتوبوس و پراید به وقوع پیوست.

او در ادامه با تأکید بر اینکه در این حادثه شش نفر جان خود را از دست دادند، محدوده این سانحه را لاین شمالی آزادراه محدوده شهر کوهسار اعلام کرد. سرهنگ اکبری در ادامه با تشریح جزئیات این حادثه گفت: چرخش کامیون و قرارگیری در مسیر خودروی سورای پراید باعث برخورد پراید با اتوبوس شد.

رئیس پلیس‌راه استان البرز دلیل این حادثه را ترکیبی از دو خطا اعلام کرد و گفت: تغییر مسیر کامیون به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توجه به جلو از سوی راننده اتوبوس باعث این اتفاق تلخ بود.

او بابیان اینکه در این تصادف تقصیر به‌صورت ۵۰ درصدی از سوی راننده کامیون و اتوبوس است، گفت: متأسفانه در این تصادف یک نفر آقا، یک نفر خانم و دو کودک جان خود را در دم از دست دادند.

از روز گذشته بارش باران و برف در استان البرز آغازشده است. پلیس‌راه استان به دلیل لغزندگی جاده‌ها از رانندگان خواسته با سرعت مطمئنه برانند و با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از بروز حادثه جلوگیری کنند.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها