کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

مرد خدمتکار، طراح سرقت میلیاردی


کد خبر : ۳۰۵۸۲چهارشنبه، ۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۷:۲۵۵۷۶ بازدید

مرد جوانی که به عنوان خدمتکار در خانه پیرزن ثروتمند تهرانی کار می‌کرد با همدستی 4 تن دیگر دست و پای زن سالخورده و پسرش را با تهدید چاقو بستند و ...

مرد جوانی که به عنوان خدمتکار در خانه پیرزن ثروتمند تهرانی کار می‌کرد با همدستی 4 تن دیگر دست و پای زن سالخورده و پسرش را با تهدید چاقو بستند و طلا و جواهرات و اشیای گرانقیمت و یک و نیم میلیارد تومان پول نقد را به سرقت بردند. صبح دیروز یکی از متهمان دستگیر شده از زندان به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد تا محاکمه شود.به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، این سرقت چند میلیاردی در اواسط مهرماه سال 92 در حوالی خیابان وزرا رخ داده بود.

پس از این سرقت مأموران پلیس آگاهی برای دستگیری دزدان، تحقیقاتی را آغاز کردند. زن 76 ساله به پلیس گفت: پس از تماس با یک شرکت خدماتی برای انجام کارهای منزلم یک مرد جوان را به عنوان خدمتکار به کار گرفته بودم. چند ماهی بود که این مرد به خانه‌ام می‌آمد و از او بسیار راضی بودم. اما یک روز صبح که در خانه بود ناگهان با 4 تن دیگر به من و پسرم حمله کردند و با تهدید چاقو دست و پای ما را با طناب بستند و اموالم را سرقت کردند.

پس از اظهارات پیرزن مأموران پلیس به شرکت خدماتی مراجعه کردند و با بدست آوردن کارت شناسایی محسن – 28 ساله – وی را دستگیر کردند. او در چند مرحله بازجویی به سرقت اعتراف کرد اما صبح دیروز وقتی برای محاکمه در مقابل قضات شعبه هشتم دادگاه «قاضی اصغرزاده و قاضی توکلی» ایستاد  اتهاماتش را رد کرد و منکر جرم شد. قضات دیروز برای تعیین مجازات متهم وارد شور شدند و به زودی حکم را صادر خواهند کرد.

از سوی دیگر تلاش برای دستیگری همدستان این مرد همچنان ادامه دارد.

 اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو