کانال تلگرام ایران جیب
بلو بانکبلو بانکملانیا ترامپ ساکن کاخ سفید نمی‌شود


کدخبر:۳۰۴۷۰دوشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷:۰۶۸۵۲ بازدید

رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا اعلام کرد، همسر و پسر ۱۰ ساله‌‌اش همراه او به واشنگتن و محل اقامتش، کاخ سفید نمی‌روند.

رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا اعلام کرد، همسر و پسر ۱۰ ساله‌‌اش همراه او به واشنگتن و محل اقامتش، کاخ سفید نمی‌روند.

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا، در پی انتشار گزارشی که می‌گوید همسر و پسر ۱۰ ساله‌‌اش همراه او به واشنگتن، پایتخت و محل سکونت رئیس‌جمهوری نمی‌روند، تائید کرده‌است که آن‌ها فعلا در نیویورک می‌مانند.

گزارش اولیه در مورد ماندن ملانیا و بارون در نیویورک را روزنامه «نیویورک‌پست» منتشر کرد؛ نیویورک شهری‌ست که رئیس‌جمهوری منتخب، پیش از شرکت در انتخابات، ساکن آن بود و صاحب برجی در آن است.

بارون، پسر ۱۰ ساله ترامپ از همسر سومش، ملانیا، در حال حاضر در این شهر به مدرسه می‌رود و ترامپ گفته آن‌ها بعدا به واشنگتن و به او خواهند پیوست: «خیلی زود. پس از آنکه او (بارون) مدرسه‌اش را تمام کرد».

البته رئیس‌جمهوری منتخب دقیقا مشخص نکرده، منظور سال تحصیلی فعلی‌ست یا مقطعی از دوره تحصیلی پیش از دانشگاه.

«جیسون میلر» سخنگوی گروه انتقالی ترامپ و دولت او گفته است «طبیعتا مسئله انتقال یک پسر ۱۰ ساله، وسط سال تحصیلی، مسئله حساسی‌ است».

روز جمعه گذشته، «بیل ده‌بلاسیو» شهردار نیویورک گفته بود برای مدت دست‌کم ۶۵ روز، تهمیدات امنیتی در برج ترامپ (محل سکونت خانواده ترامپ) و مناطق اطراف آن بالا خواهد بود.

«نیویورک‌دیلی‌نیوز» می‌گوید در حال حاضر شماری بالغ بر ۵۰ افسر پلیس در محل هستند و به طور ۲۴ ساعته بر وضعیت ترافیک و آمد و شد در منطقه نظارت می‌کنند.

ترامپ، هدایت دولت آمریکا از کاخ سفید در واشینگتن را، از دو ماه دیگر آغاز خواهد کرد.

از زمان جان آدامز، دومین رئیس‌جمهوری آمریکا، روسای دولت ساکن کاخ سفید می‌شوند. آغاز بنای این سازه به ۱۷۹۲ باز می‌گردد، و هشت سال بعد نیز ساخت آن به اتمام رسید.قاصدک 24قاصدک 24
اخبار مرتبط

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها