کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

آموزش های ویدئویی و مسابقه جذاب فرانش


کد خبر : ۲۹۸۸۳یکشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۹:۰۲۳۹۵ بازدید

هر سال درست در نیمه پاییز، سالگرد شروع به کار فرانش(کائسنا) به عنوان بزرگترین وبسایت ویدیوی آموزشی جدید رو جشن می‌گیریم و باز به رویایی فکر می‌کنیم که روز اول ما رو ...

هر سال درست در نیمه پاییز، سالگرد شروع به کار فرانش(کائسنا) به عنوان بزرگترین وبسایت ویدیوی آموزشی جدید رو جشن میگیریم و باز به رویایی فکر میکنیم که روز اول ما رو به این راه کشوند. رویای چند جوون که چند سالی بود از دانشگاه در اومده بودن و تصمیم گرفتن راه جدیدی برای آموزش در ایران باز کنن. رویای اینکه جدیدترین تحولات آموزش و یادگیری در دنیا رو به ایران بیاریم و کمک کنیم کسانی که درسشون رو تموم میکنن و قصد دارن وارد بازار کار بشن، بتونن به راحتی اون چیزهایی رو که برای پیدا کردن یه شغل خوب لازم دارن یاد بگیرن، و مهارتی که قراره باهاش کسب درآمد کنن رو سریع و ساده به دست بیارن و این هنوز هم رویای ما است.

اما در این دو سال تیم فرانش، مرجع آموزش تصویری ایران خیلی بزرگتر شده و امروز رویای ما هم همونقدر بزرگ میشه. ما امیدواریم، و تمام تلاشمون رو داریم میکنیم تا روزی بیاد که هر کسی هر چیزی که میخواد یاد بگیره رو بتونه در فرانش پیدا کنه.

طبق گزارشی از Cisco،تا سال ۲۰۱۹، محتوای ویدیویی و ویدیوی آموزشی ۸۰٪ از ترافیک اینترنت را تشکیل خواهد داد. این چه معنایی برای طراحان آموزش یا حرفهایهای آموزش دارد؟ چطور میتوانید ویدیوی آموزشی کارآمدی بسازید که مخاطبانتان را جذب خودش کند؟

راستی فرانش برای جشن تولد خودش کمپین ویژه ای تدارک دیده که پیشنهاد می کنم حتما تو مسابقه جذابش شرکت کنید و از جوایزش استفاده کنید.

مسابقه فرانش

دو ساله #باهمیماخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها