کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

کیا سراتو شرکت سایپا سه ستاره شد


کد خبر : ۲۸۹۳۱دوشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲:۰۵۴۲۷۷ بازدید

خودرو سواری کیا سراتو گروه سایپا توانست در ارزیابی های صورت گرفته توسط سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران یک ستاره کیفی به ستاره ...

خودرو سواری کیا سراتو گروه سایپا توانست در ارزیابی های صورت گرفته توسط سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران یک ستاره کیفی به ستاره های خود بیفزاید و با سه ستاره کیفی در بالاترین سطح کیفی در رده قیمتی خود قرار بگیرد.
  
در گزارش شهریور ماه سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران که از سطح کیفی انواع خودورهای تولیدی، ارائه شده ،خودروهای سواری سراتو، پارس تندر و تندر 90 پارس خودرو در رده قیمتی خودموفق به کسب 3 ستاره کیفی از سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شدند و خوش درخشیدند.

بر پایه این گزارش در گروه خودروهای با سطح قیمتی 75 تا 100 میلیون تومان، خودرو کیا سراتو توانست سه ستاره کیفی را کسب کند و در بالاترین سطح کیفی این رنج قیمتی قرار گیرد و در این ماه نسبت به ارزیابی کیفی ماه گذشته با یک ستاره افزایش همراه شود که نشان از عزم جدی گروه سایپا در ارائه محصولات کیفی و رفع عیوب محصولاتش می باشد.

همچنین در گروه خودروهای با سطح قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان، پارس تندر و تندر 90 پارس خودرو سه ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند و در رده با کیفیت ترین های این رده قیمتی قرار گرفتند.

گفتنی است شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هر ماه در راستای کنترل و افزایش سطح کیفی محصولات تولید داخل با توجه به استانداردهای داخلی و بین المللی اقدام به تعیین سطح خودروها در بخش های قیمتی متفاوت می نماید تا خودرو سازان با پی بردن به نقاط  ضعف و قوت محصولات تولیدی خود، نسبت به افزایش سطح کیفی آنها اقدامات لازم را انجام دهند.اخبار مرتبط


سرزمین خودرو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

لاماری