کانال تلگرام ایران جیب

آخرین اخبار

آژانش مسافرتی جا اینجاس
کیان برنا
فروشگاه اینترنتی مدیسه
تور لحظه آخری,تور کیش,تور دبی,تور آنتالیا,تور ترکیه,تور استانبول
صرافی آرز
نیسان
کانال تلگرام ایران جیب

حدود عیدی سال 96 کارکنان مشخص شد

کدخبر:۲۸۳۶۶یکشنبه، ۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۴۰۷۶۹۰ بازدید

هر چند که هنوز بخشنامه بودجه سال 1396 از سوی سازمان برنامه و بودجه به دستگاههای اجرایی ابلاغ نشده است، اما ضوابط مالی ناظر بر تهیه بودجه ...

گر چه حدود شش ماهی تا پایان سال و واریز عیدی کارکنان باقی مانده اما شواهد نشان می‌دهد که رقمی حدود 750 هزار تومان به عنوان پاداش پایان سال در نظر گرفته خواهد شد. رقم نهایی با تصویب هیات وزیران تعیین می‌شود.

هر چند که هنوز بخشنامه بودجه سال 1396 از سوی سازمان برنامه و بودجه به دستگاههای اجرایی ابلاغ نشده است، اما ضوابط مالی ناظر بر تهیه بودجه بر این تاکید دارد که باید حدود پاداش پایان سال (عیدی) در بودجه ۱۳۹۶ حدود ۸۴۷ هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شود به عبارتی حدود عیدی سال آینده که در ماه پایانی سال آینده پرداخت می‌شود، حدود این رقم است که البته با نظر هیات دولت احتمال تغییر دارد.

این در حالی است که ظاهرا قرار است برای امسال حدود عیدی تا نزدیک به ۷۵۰ هزار تومان تعیین و پرداخت شود، یعنی آنچه که تحت عنوان پاداش پایان سال کارکنان در روزهای پایانی سال جاری به کارکنان پرداخت می‌شود در همین حدود است، رقمی که البته براساس فرمول‌های خاص خود تعیین و با پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه در هیات وزیران اعمال نظر و نهایی می‌شود.

سال گذشته نیز دولت رقمی حدود ۶۸۰ هزار تومان را به عنوان پاداش پایان سال ۱۳۹۴ به کارکنان پرداخت کرده است، اما سایر ضوابط مالی ناظر بر بودجه ۱۳۹۶ نشان می‌دهد که سازمان‌ها باید میزان افزایش حقوق را در همان حدود ۱۰ درصد سال ۱۳۹۵ در نظر بگیرند که البته این رقم نیز در نهایت باید به تصویب هیات وزیران برسد. از سوی دیگر سقف اعتبار مربوط به اضافه‌کار کارکنان در بودجه سال ۱۳۹۶ حداکثر معادل اعتبار اضافه‌کار سال جاری پیش‌بینی می‌شود که البته باید به این چارچوب اعتبار ماموریت خارج از کشور کارکنان، کمک‌های رفاهی مستقیم و غیرمستقیم کارکنان و اعتبار پاداش خدمت و مانده مرخصی پرداخت نشده بازنشستگان را نیز اضافه کرد که فعلا براساس ضوابط سال جاری تعیین و در نهایت در بودجه در مورد آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

بلیط هواپیمادیدگاه ها

مهدی: 1395/7/1116:33:02،
78
31
توی این مملکت کی از یک ساعت دیگه خودش خبر داره که این قدر به فکر عیدی دادن هستن فضای کشور به این زودی انتخاباتی نکنید
کوکی: 1395/7/1118:26:05،
48
17
خوشم میاد سازمان تامین اجتماعی و حقوق کارگری همیشه ته صف هستش.یعنی ۲۸اسفند ساعت ۲/۲۹ دقیقه مبلغ افزایش رو به دروغ و به اسم تورم قلابی یه چیزی اعلام میکنن.بعدشم که تعطیلی های عید هستش.بعدشم آب ها از آسیاب میفته و کی به کیه.من تعجبم خیلی از این دوستانی که حقوق قانون کار میگیرن میتونن با این پول زنده باشن؟؟؟!!!! موندم چرا کسی صداش در نمیاد.عزیزان من قرار نیست به کسی بد و بیراه بگیم یا شعاری بدیم.فقط قراره واسه مطالباتمون تجمع کنیم.یکبار مرد باشید و اتحاد داشته باشید.
کوکی: 1395/7/1118:30:10،
39
19
دوستان عزیز حق گرفتنی هستش نه دادنی.یعنی در حالی که داریم کار میکنیم باید سر گرسنه رو بالش بزاریم.واقعا اینقدر ما پست نصور شدیم که حقوق واسه گذارندن ۱ ماه رو ۸۱۲ هزار تومن در نظر گرفتن واسمون.آیا با این پول بیشتر از یه اجاره خونه میشه پرداخت کرد؟ مگه نه اینکه خود بانک میگه اقساط وام مسکن یک میلیون و چهارصد هزار تومن.خب این آیا شامل کارگر میشه؟دوستان به خودتون بیاید.چند سال.همش بگیم امسال درست میشه سال بعد درست میشه سال بعد ترش درست میشه.مگه عمر ما چقدره؟
کوکی: 1395/7/1118:34:51،
40
31
برای یه کارمند دولت اصلا ۸۰۰ تومن پول نیست.یعنی ۸۰۰ تومن فقط اضافه کاریشون هستش.چقدر باید به قشر کارگر و افرادی که حقوق کارگری میگیرن بی احترامی بشه.یه وام میخوای بگیری بخدا اون رئیس بانک فیش حقوقیت رو میبینه میگه آقا شما نمیتونید این وام رو بگیرید.تا کی بگیم فعلا بگذرونیم خدا بزرگه؟به نظرتون توی ۶۰ سالگی و بازنشستگی این حقوق جوابگو هستش؟شما فکر کن تو اون سن باز به چه کنم چه کنم باید بیفتی.با ۸۰۰ تومن اصلا میشه زنده موند که بخواد پس انداز هم بکنی؟
کوکی: 1395/7/1118:40:26،
31
31
بخدا تو بازار از یه ارقامی حرف میزنن که واسه قشر مارگر ناشناختست.یه ارقامی که اصلا عجیبه‌.البته هیچ کدومشون اختلاس کر و غیره هم نیستنا‌.یازاری های عادی.شما تصور کنید.یه لحظه تصور کنید با مبلغ حقوقتون در بهترین حالت پرایدتون رو بعد از ۳۰سال بتونید بمنید پژو ۴۰۵. خب پس این ماشین های لوکس این خونه های لوکس این لباسای لوکس این مسافرت های لوکس این ها برای می هستش؟متاسفانه قشر کارگر ما اعم از دیپلم تا فوق لیسانس بدبختیه خودش رو قبول کرده.
کوکی: 1395/7/1118:44:07،
36
21
ببخشید ولی واسه حرف زدن از چی باید ترسید؟؟؟؟ دقیقا یکی به من بگه از چی باید ترسید.میخوام ببینم اگه مثلا فردا بگن سر کار نیا و شما با ماشینت ولو پراید بری مسافر کشی کنی به نظرت سر برج ۸۰۰ تومن در نمیاری؟اینقدر این رقم چشمگیره که کارگران عزیز ما از مطرح کردن مطالباتشون واهمه دارن؟
تا مادامی که سکوت کنیم وضع ما همین و بدتر از این هم خواهد شد.
والسلام‌
به عمل کار برآید نه به حرف.
کوکی: 1395/7/1118:52:01،
38
28
دیگه فکر نکنم کمتر از حقوق های آموزش و پرورش بین کارمندان دولت جایی رو سراغ داشته باشیم.دوست دارم برید و فیش حقوقیه همون معلمین عزیزی که ۳ماه کامل تعطیلن و ۱۳روز عید و الی آخر که همه میدونن ببینید و ببینید که چقدره.اگه کمتر از ۲تومن پیدا کردید هر چی میخواید بگید.الیته این رو هم بگم اون ها زیاد نمیگیرن این کارگران هستن که خیلی خیلی دریافتیشون کمه.کارفرماهای عزیز هم که منتظرن تا کمترین حقوق رو اعمال کنن.دوستان کارگر فقط بهتون توصیه میکنم دنبال مطالباتتون برید و منتظر معجزه نباشید.تو این کشور هرچی بیصدا تر باشی بیشتر در حقت اجحاف میشه.
محمود: 1395/7/1116:45:50،
44
35
بهرحال نرخ تورم ثابت مونده و طبق قانون مديريت خدمات كشوري همين حدود 10 درصد بايد اضافه بشه اما نكته اينجاست در صورت شكست دولت روحاني در انتخابات فروردين 96 و روي كار اومدن دولت جديد و تغيير رويه هاي كنوني مثل انچه در 84 و 86 رخ داد نرخ تورم بشدت افزايش پيدا ميكنه و اونوقت اين كارمند بيچاره است كه مثل همون دوره هاي قبلي و براي سومين بار به زير خط فقر (كه الان هم در اون هست) فرو ميره. البته قانون پيش بيني كرده و گفته دولت ميتونه چند بار در طي سال و بر اساس نرخ تورم حقوق رو افزايش بده اما مگه تو اين مملكت به اين دست قانون ها بهايي داده ميشه؟!
دلخور: 1395/7/1117:08:42،
42
26
این هم خودش به نوعی وعده انتخاباتی است .تبلیغات قبل از موعد برای انتخابات توسط اقایان شروع شده . باید دید حاصل این تبلیغات زود هنگام برای مردم چیست
راضی: 1395/7/1117:17:55،
41
20
رای گیری زود رس برای انتخابات سال نودوشش از همین امروز شروع شد
معلم : 1395/7/1121:42:49،
19
30
رفتم بر ضمانت یکی از اشناها در دادسرا بخاطر بیست میلیون قاضی به حکم و فیش حقوقی نگاه کرد اول خندید بعدش گفت دو تا از این ضامن ها میخواد درصورتی که قبلا گفته بود یه ضامن حالا من تو کلاس به بچه های شما چی بگم چطور درس بگم
reza: 1395/7/1209:37:25،
23
22
بگو هر چی که ما را به سر امد
بد قصه ها گذشت و بدتر اومد
مطلع: 1395/7/1822:59:59،
10
15
حق داره بخنده چون حقوق قاضی ها از بالاترین حقوق های کشوره بنابراین فیش تو به نظرش جوک و لطیفه بوده.
محمد: 1395/7/1208:34:24،
14
26
چه وقت گذرونی الکی میشه تو مجلس این که گفتن نداره سالی 50 میبرین رو عیدی سال قبل قانونش کردن ولی یه هفته تو مجلس به بهونه عیدی کارمندان میخورن و میخوابن

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:
در صورتی که تمایل دارید بعد از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود ، علامت بزنید

در صورتی که تمایل دارید بعد از پاسخ به نظر شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده شود، علامت بزنید
نگین خودرو
رزرو هتل

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

آسایشگاه خیریه
پانی پی
تورآنتالیا
فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک دیجی استایل
بلیط قطار