کانال تلگرام ایران جیب
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ناگفته هایی از علت افزایش قیمت


کد خبر : ۱۳۳۲چهارشنبه، ۱۷ مهر ۱۳۹۲ - ۱۵:۲۱:۳۸۵۱۵۶ بازدید

مدير عامل سابق بانک ملي گفت: سياست هاي اعمال شده براي فروش ارز در امارات توسط بانک مرکزي اعمال شده و بانک ملي فقط کارگزار فروش ارز بوده است.
ناگفته هایی از علت افزایش قیمت ناگفته هایی از علت افزایش قیمت

فرشاد حيدري "مدیر عامل سابق بانک ملی" در خصوص فروش ارز در امارات به افراد خاص اظهار داشت: در سال 90، بانک مرکزي براي دخالت در بازار ارز، اقدام به فروش ارز در امارات کرد که بر اثر سياست هاي اعمال شده ارز ذکر شده فقط به افراد خاص فروخته مي شد.

حيدري افزود: بعد از اختلاس سال 90 در بانک ملي ، شائبه هايي بوجود آمد و بانک مرکزي هم در اين شرايط سعي مي کرد تا به خاطر مشکلات بوجود آمده در بازار ارز، فروش ارز به افراد خاص را به بانک ملي ربط دهد.مدير عامل سابق بانک ملي با اشاره به اينکه بانک ملي در جريانات بوجود آمده کاملا بي تقصير بوده اظهار داشت: تمام دستورات و سياست هاي اعمال شده براي فروش ارز در امارات توسط "بانک مرکزي" تعيين شده و خريدارها را هم بانک مرکزي تعيين مي کرد و در اين شرايط بانک ملي تنها به عنوان يک کارگزار عمل ميکرد.

وي گفت: بانک ملي هيچگاه ارز نداشته و فقط به عنوان يک بانک عامل فروش ارز عمل کرده است.

حيدري درباره شروع افزايش نرخ ارز در پاييز 90 گفت: روند فروش ارز از اوايل سال 90 در حجم وسيع در امارات توسط بانک مرکزي شروع شد و افزايش قيمت ارز هم از پاييز به بعد آغاز شد.

وي ادامه داد: بانک مرکزي در شرايطي که با مشکلاتي روبرو شده بود مي خواست در افکار عمومي به گونه اي القا کند که بانک ملي ارزها را فروخته است در صورتي که بانک ملي فقط کارگزار بانک مرکزي بوده است.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
لاماری