کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ماجرای شلیک پلیس به پسر جوان در گلشهر کرج


کد خبر : ۱۱۲۲۳۹یکشنبه، ۲۶ شهریور ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۶:۵۵۲۴۲۷ بازدید

مرد جوانی که برادرش از سوی مأموران پلیس در گلشهر کرج کشته شده در بیان جزئیات ماجرا اظهار داشت برادرش بیماری روانی داشته است.
ماجرای شلیک پلیس به پسر جوان در گلشهر کرجماجرای شلیک پلیس به پسر جوان در گلشهر کرج

مرد جوانی که برادرش از سوی مأموران پلیس در گلشهر کرج کشته شده در بیان جزئیات ماجرا اظهار داشت برادرش بیماری روانی داشته است.

صبح چهارشنبه گذشته فرد قمه‌به‌دستی در گلشهر کرج اقدام به تهدید مردم و حمله به افراد رهگذر کرده بود که پس از تماس‌های شهروندان عوامل گشت انتظامی در محل حاضر شدند و قصد آرام کردن این فرد را داشتند. اما او با قمه به مأموران حمله کرده و ۲ نفر از نیروهای پلیس را از ناحیه کتف و دست راست مجروح کرد.  مأموران انتظامی ابتدا اقدام به شلیک هوایی کرده و درنهایت مجبور شدند به طرف فرد مهاجم شلیک کنند. فرد مهاجم سابقه درگیری با خانواده و شرارت نیز داشته است.

سردار حمید هداوند، فرمانده انتظامی استان البرز گفت: «حوالی ساعت هفت صبح چندین تماس از سوی شهروندان مبنی‌ بر قدرت نمایی با سلاح سرد از سوی یک جوان در چهارراه گلزار منطقه گلشهر کرج به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل کلانتری ۳۹ گلشهر به محل اعزام شدند و بعد از رسیدن به صحنه ابتدا قصد داشتند که متهم را به آرامش دعوت کنند که در این حین متهم به سمت یکی از مأموران حمله‌ور شد و او را با سلاح سرد مجروح کرد در این حین مأموران وارد عمل شده و با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح ، فردی را که به سمت مأموران و مردم حمله‌ور شده بود زخمی کردند که وی پس از انتقال به بیمارستان فوت شد. »

برادر این مرد نیز گفت:  «برادرم  چند روزی می‌شد که قرص‌هایش را نخورده بود. مردم هم که از دیدنش ترسیده بودند به پلیس زنگ زدند.

مأموران هر چه سعی کردند با برادرم صحبت و او را ‌آرام کنند فایده نداشت.

در نهایت با چاقو به پلیس‌ها حمله و ۲ نفرشان را زخمی کرد.

رسانه‌های خارجی چیزهایی که گفتند شایعه و دروغ است. از مردم محله هم بپرسید می‌دانند برادر من حالت عادی نداشته است.»اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو