کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

شاخص بورس تهران در آخرین روز کاری هفته


کد خبر : ۱۱۲۱۶۱چهارشنبه، ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۹:۴۳۴۵۳۸ بازدید

بورس اوراق بهادار تهران امروز گرچه در بیشتر ساعات معاملات روند رو به رشد به خود گرفته بود، اما در پایان معاملات با کاهش 310 واحد شاخص ...
شاخص بورس تهران در آخرین روز کاری هفتهشاخص بورس تهران در آخرین روز کاری هفته

بورس اوراق بهادار تهران امروز گرچه در بیشتر ساعات معاملات روند رو به رشد به خود گرفته بود، اما در پایان معاملات با کاهش 310 واحد شاخص کل به رقم 2 میلیون و 126 هزار و 768 واحد رسید.

همچنین شاخص هموزن با کاهش 582 واحد به رقم 718 هزار و 53 واحد رسید. ارزش روز بازار که ناشی از ارزش شرکت‌های بورسی 600‌گانه است به بیش از 7 میلیون و 466 هزار میلیارد تومان رسید.

معامله‌گران امروز بیش از 6.4 میلیارد سهام و اوراق مالی در قالب 316 هزار فقره معامله و به ارزش 4 هزار و 512 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

امروز شاخص کل و شاخص قیمت با معیار وزنی ارزشی با یک صدم درصد کاهش و این دو شاخص با معیار هموزن با 0.8 درصد کاهش همراه شدند.

شاخص آزاد شناور 0.5 درصد  افزایش یافت، شاخص اول بورس 0.7 درصد افزایش یافت و شاخص بازار دوم بورس 0.11 درصد افت کرد.

امروز نمادهای پالایش نفت اصفهان، ملی مس، پالایش نفت بندرعباس، نفت بهران و ذوب‌آهن به ترتیب بیشترین اثر افزایشی در شاخص بورس را داشتند و نمادهای پتروشیمی خلیج‌فارس و کشتیرانی بیشترین اثر کاهشی در شاخص بورس را از خود به جای گذاشتند.

در فرابورس ایران هم امروز شاخص کل 35 واحد کاهش یافته و به رقم 26 هزار و 417 واحد رسید. ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به بیش از یک میلیون و 450 هزار میلیارد تومان و ارزش بازار پایه فرابورس 454 هزار میلیارد تومان شد.

معامله‌گران امروز بیش از 4.3 میلیارد سهام در قالب 175 هزار فقره معامله و به ارزش 5 هزار و 765 میلیارد تومان داد و ستد کردند.

همه شاخص‌های فرابورس امروز قرمز شدند، شاخص کل و شاخص قیمت امروز 0.13 درصد کاهش یافتند این دو شاخص با معیار هموزن 0.3 درصد افت کردند. شاخص بازار اول فرابورس 0.19 درصد کاهش یافت و شاخص بازار دوم فرابورس 0.11 درصد افت کرد.

امروز نمادهای تأمین سرمایه دماوند و پویازرکان آق‌دره به ترتیب بیشترین اثر افزایشی در شاخص فرابورس را داشتند و نمادهای ایران‌خودرو دیزل، مالی سپهرصادرات، توزیع دارو و بیمه دی بیشترین اثر کاهشی در شاخص فرابورس را از خود به جای گذاشته‌اند.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو