کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

تانکر سیمان 11 خودرو را له کرد + تصویر


کد خبر : ۱۱۱۲۰۶شنبه، ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۳:۲۷۴۶۰۹ بازدید

نقص فنی در ترمز خودروی بونکر حامل سیمان منجر به واژگونی آن و برخورد با 11 خودروی دیگر شد.
تانکر سیمان 11 خودرو را له کرد + تصویرتانکر سیمان 11 خودرو را له کرد + تصویر

نقص فنی در ترمز خودروی بونکر حامل سیمان منجر به واژگونی آن و برخورد با 11 خودروی دیگر شد.

موسی الرضا صفری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان در تشریح این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۱صبح جمعه  با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته شد و از وقوع یک  تصادف در خیابان امام رضا(ع) گرگان خبر دادند که بلافاصله، نیروهای آتش‌نشان و خدمات ایمنی شهرداری به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه تیم‌های عملیاتی از ۲ ایستگاه شماره یک و شماره سه گرگان به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: در این حادثه خودروی کمپرسی حامل «بونکر سیمان» به دلیل نقص فنی در ترمز در سراشیبی خیابان امام رضا(ع) کنترل خود را از دست داده و پس از طی مسافتی به چندین دستگاه خودرو و موتورسیکلت پارک شده در حاشیه خیابان و یک تیر برق در مقابل امام رضا(ع) دوم برخورد کرد و سپس واژگون و متوقف شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با تأکید بر اینکه  در این حادثه هشت نفر از شهروندان مصدوم شدند، افزود: با حضور تیم عملیاتی چهار نفر از مصدومان حادثه که بر اثر شدت برخورد در خودرو محبوس شده بودند رهاسازی شدند.

وی اضافه کرد: این چهار نفر به همراه دیگر مصدومان جهت اعزام به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس شدند.

رئیس ایستگاه شماره سه پلیس راهور مرکز استان گلستان ضمن تأیید وقوع این حادثه، خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس راهور برابر اعلام مرکز ۱۱٠ پلیس مبنی بر وقوع حادثه در خیابان امام رضا(ع) به محل حادثه اعزام شدند.

سرگرد صادق بامری تصریح کرد: بر اثر این تصادف تعداد ۱۱ دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز خسارت دیدند و تعدادی از هموطنان مصدوم شدند که توسط نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی  نقص فنی در سیستم ترمز خودروی سنگین کمپرسی را علت وقوع این حادثه اعلام کرد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو