کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

آتش سوزی مهیب در «دیوار مرگ» جهرم + تصویر


کد خبر : ۱۱۱۲۰۳شنبه، ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۱:۲۶۵۲۹۵ بازدید

نشت بنزین از باک موتور هنگام اجرای حرکات آکروباتیک در محوطه دیوار مرگ منجر به آتش سوزی مهیب و مجروح شدن حدود 16 نفر در پارک کوهسار جهرم شد.
آتش سوزی مهیب در «دیوار مرگ» جهرم + تصویرآتش سوزی مهیب در «دیوار مرگ» جهرم + تصویر

نشت بنزین از باک موتور هنگام اجرای حرکات آکروباتیک در محوطه دیوار مرگ منجر به آتش سوزی مهیب و مجروح شدن حدود 16 نفر در پارک کوهسار جهرم شد.

 شامگاه پنجشنبه همزمان با اجرای نمایش آکروباتیک دو موتورسوار روی دیوار مرگ در پارک کوهسار جهرم تعداد زیادی از تماشاگران سرگرم مشاهده این نمایش بودند که ناگهان باک یکی از موتورها آتش گرفت و موتور به همراه راکبش از روی دیوار به پایین سقوط کرد و در یک چشم بر هم زدن آتش گرفت.

حاضران با مشاهده این صحنه شروع به ترک محل کرده و در حال پایین آمدن از پله‌ها برای خروج از محل بودند که ناگهان انفجار مهیبی رخ داد و به یک باره تمام محوطه چوبی محل اجرای نمایش آتش گرفت.

محسن عشایری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی جهرم در تشریح این حادثه گفت: ساعت ۲۰:۲۲ شامگاه پنجشنبه طی تماس شهروندان به مرکز فرماندهی سازمان آتش‌نشانی، مبنی بر آتش‌سوزی شدید در محل اجرای حرکات نمایشی موتورسیکلت- دیوار مرگ-  بلافاصله ۲ اکیپ اطفایی از دو ایستگاه به محل حادثه در پارک کوهسار اعزام شدند. با توجه به اینکه محل برگزاری نمایش به طور کامل آتش گرفته و در حال سوختن بود بلافاصله آتش مهار و محل ایمن سازی شد.

وی ادامه داد: طبق استعلامات صورت گرفته مسئول برگزاری نمایش، هنگام دریافت مجوز برای نمایش از تجهیز سیلندرهای اطفایی محل نمایش به مسئولان اطمینان داده بود.

طبق نظر کارشناس سازمان آتش‌نشانی، علت حادثه نشتی بنزین از موتورسیکلت نمایشی درحال حرکت و سرایت آن به سازه چوبی دایره شکل محل اجرا عنوان شده است.

محمد رحمانیان مسئول روابط عمومی اورژانس شهرستان جهرم نیز در این باره گفت: به علت شدت سوختگی و ضربه به سر وضعیت جسمانی راکب موتورسیکلت وخیم است که برای ادامه اقدامات درمانی به شیراز اعزام شد و یکی دیگر از مصدومان نیز با جراحت سوختگی حدود ۳۰ درصد در بیمارستان بستری شد.

به گفته وی پنج مصدوم دیگر این حادثه به بیمارستان پیمانیه جهرم منتقل شدند و تحت مداوا قرار گرفتند.

حدود ۱۰نفر دیگر نیز در این حادثه دچار مصدومیت جزئی شده‌اند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو