کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جمجمه بیمار تصادفی در بیمارستان گم شد


کد خبر : ۱۱۱۱۶۱پنجشنبه، ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۰:۴۲۴۰۴۶ بازدید

گم شدن بخشی از جمجمه پسر 14 ساله مینابی در بیمارستان جنجال بزرگی به راه انداخت. حدود 2 ماه قبل پسر نوجوانی به نام حمزه ۱۴ ساله که در تصادف دچار ضربه مغزی شده بود به یکی از بیمارستان‌های این شهر منتقل و بستری شد.
جمجمه بیمار تصادفی در بیمارستان گم شدجمجمه بیمار تصادفی در بیمارستان گم شد

گم شدن بخشی از جمجمه پسر 14 ساله مینابی در بیمارستان جنجال بزرگی به راه انداخت. حدود 2 ماه قبل پسر نوجوانی به نام حمزه ۱۴ ساله  که در تصادف دچار ضربه مغزی شده بود به یکی از بیمارستان‌های این شهر منتقل و بستری شد.

پدر حمزه به خبرنگار فارس گفت: مدتی پس از بستری در بیمارستان و انجام مراحل درمانی توسط تیم پزشکی، به علت ورم در قسمتی از سر پسرم بخشی از جمجمه وی برداشته شد تا پس از بهبود دوباره پیوند زده شود. اما روز دوشنبه پس از مراجعه برای انجام این کار پرسنل بیمارستان بیان کردند که جمجمه پسرم در محل نگهداری‌اش نیست که این موضوع سبب نگرانی ما شد و اعتراض کردیم.

رئیس بیمارستان در توضیح این اتفاق گفت: این بیمار پس از حادثه تصادف با سطح هوشیاری ۳ به بیمارستان آورده شد و در همان ساعت ابتدایی کار درمان  توسط متخصصان بیمارستان آغاز شد. تمام تلاش کادر درمان از ۲ماه قبل برای بیمار ۱۴ساله انجام شده و روز دوشنبه بیمار پس از انجام اقدامات جراحی و درمانی ابتدا به ریکاوری و پس از به هوش آمدن به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل شد.

وی افزود: عمل با موفقیت انجام شد، تمامی مراقبت‌های لازم توسط کادر پزشکی و پرستاری در حال انجام است و خطری بابت این موضوع بیمار را تهدید نمی‌کند. در خصوص جمجمه و روند درمان این بیمار نیز بررسی‌ها در حال انجام است و چنانچه کوتاهی صورت گرفته باشد طبق قانون با عوامل آن برخورد قانونی خواهد شد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو