کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

توضیح شهرداری درباره قطع کردن ۱۷۹ درخت در ولیعصر


کد خبر : ۱۱۱۱۱۸چهارشنبه، ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴:۳۶۲۲۷۱ بازدید

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک گفت: بر اساس بررسی‌های کارشناسی ۱۷۹ درخت در خیابان، ولی عصر (عج) به عنوان درختان خشک ثبت ...
توضیح شهرداری درباره قطع کردن ۱۷۹ درخت در ولیعصرتوضیح شهرداری درباره قطع کردن ۱۷۹ درخت در ولیعصر

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک گفت: بر اساس بررسی‌های کارشناسی ۱۷۹ درخت در خیابان، ولی عصر (عج) به عنوان درختان خشک ثبت شده‌اند، گفت: این درختان باید به مرور قطع و درختان جدید جایگزین آن‌ها شوند. احسان صفایی معاون خدمات شهرداری شهرداری منطقه یک در خصوص قطع درختان خیابان، ولی عصر (عج) اظهار کرد: درختانی که برداشته می‌شوند رأی کمیسیون ماده هفت دارند. همچنین به همه مناطق تأکید شده است که درختان خشک را شناسایی کرده و نسبت به رفع خطر آن‌ها اقدام شود.

وی در خصوص درختان خیابان، ولی عصر (عج) ادامه داد: درختان محور خیابان، ولی عصر (عج) که خشک شده‌اند قطع خواهد شد، اما این خیابان، چون همیشه در آن ترافیک در جریان است و ما نمی‌خواهیم به ترافیک این خیابان دامن بزنیم؛ بنابراین شبانه این کار را انجام می‌دهیم و درختان این خیابان ثبت سامانه هستند.

معاون خدمات شهرداری شهرداری منطقه یک در پاسخ به این سؤال که در سامانه درختان چند درخت باید از خیابان، ولی عصر (عج) حذف شوند، گفت: در حال حاضر بررسی کارشناسان نشان داده که ۱۷۹ درخت در این محور وجود دارد که باید قطع شوند.

صفایی با بیان اینکه سال‌های قبل از اصفهان درخت آورده شده، اما تجربه نشان داده که این درختان باید یک ماه در آب و هوای تهران قرار بگیرند و سپس کاشته شوند، افزود: این اتفاق خواهد افتاد و ما با توجه به تجربه‌ای را که دست آورده‌ایم درختان را در فصل مناسب جایگزین خواهیم کرد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو