کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

حکم ۹ نفر رقاص در روز تاسوعا در آرامستان اراک صادر شد


کد خبر : ۱۱۰۹۶۴شنبه، ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۹:۳۷۹۴۱۴۴ بازدید

حکم ۹ نفر رقاص در روز تاسوعا در آرامستان اراک صادر شدحکم ۹ نفر رقاص در روز تاسوعا در آرامستان اراک صادر شد

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی گفت: حکم ۹ نفر از هنجارشکنان روز تاسوعا در آرامستان اراک امروز صادر شد.

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام سید عبد المهدی موسوی گفت: دستگاه قضائی با کمک ضابطین عدلیه و تلاش دادستان مرکز استان و بازپرس پرونده و پیگیری‌های مکرر و متعدد شبانه روزی به لطف خدا توانستند در مرحله دادسرا وظیفه خود را به انجام برساند و امروز ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۲ است پرونده موسوم به آرامستان و اهانت به محضر سید الشهدا در روز تاسوعا و حرمت شکنی که انجام شد منتهی به قرار جلب دادرسی و کیفر خواست پرونده در مجموعه محاکم اراک ثبت شد و مجازات قانونی که برای این اعمال ساختارشکنان که مرتکب شده‌اند برای ۹ نفر از متهمان پرونده حکم صادر شد.

وی گفت: عناوین اتهامی آنها اهانت به مقدسات و ائمه معصومین (ع) و اجتماع و تبانی برای برهم زدن امنیت داخلی و فعالیت تبلیغی بر علیه نظام است.

رئیس‌کل دادگستری استان مرکزی خاطرنشان کرد: برخی از این ۹ نفر متهم به نگهداری مواد مخدر هم هستند که جزوه عناوین اتهامی آنها است. در محاکم صالح استان به این عناوین رسیدگی خواهد شد و متعاقباً حکم قانونی قاطع صادر خواهد شد.

در روز تاسوعای حسینی جمعی از هنجارشکنان با حضور در آرامستان اراک به بهانه مراسم برای یکی از فوت شدگان اغتشاشات اخیر اقدام به کف‌زدن و هنجارشکنی کردند.

بر اساس اخبار منتشره برخی از این هنجارشکنان و هتاکان در زمان حضور در آرامستان و عبور از گلزار شهدای اراک با دختری از خانواده ایثارگر و شاهد استان مرکزی درگیر شده و اقدام به هتک حرمت وی کردند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو