کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

نرم افزار حسابداری پارمیسنرم افزار حسابداری پارمیس

دستگیری یک ایرانی در اسرائیل به ظن ارتباط با ایران


کد خبر : ۱۱۰۹۴۰شنبه، ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۷:۱۶۱۶۶۶ بازدید

رژیم صهیونیستی یک شهروند یهودی ایرانی را پس از مظنون شدن به ارتباط وی با مقامات امنیتی تهران اخراج و از ورود وی به اراضی اشغالی ...
دستگیری یک ایرانی در اسرائیل به ظن ارتباط با ایراندستگیری یک ایرانی در اسرائیل به ظن ارتباط با ایران

رصد به نقل از النهار نوشت: رژیم صهیونیستی یک شهروند یهودی ایرانی را پس از مظنون شدن به ارتباط وی با مقامات امنیتی تهران اخراج و از ورود وی به اراضی اشغالی ممانعت کرد. سرویس امنیت داخلی اسرائیل (شاباک) اعلام کرد که شب گذشته این یهودی ایرانی را در بدو ورود به فرودگاه بن گوریون در نزدیکی تل آویو دستگیر کرده است. شاباک نام این ایرانی را فاش نکرد، اما اشاره کرد که او بستگانی در اسرائیل دارد.

سرویس امنیتی اسرائیل همچنین اعلام کرد که این شهروند ایرانی را به ظن ارتباط با نهادهای امنیتی در ایران دستگیر کرده است. شاباک ادعا کرد: مظنون در بازجویی خود اعتراف کرد که برای جمع آوری اطلاعات و عکس برداری مخفیانه وارد اسرائیل شده تا در خدمت مقامات تهران باشد.

این دستگاه امنیتی مدعی شد: از تحقیقات چنین استنباط می شود که مظنون با عناصر امنیتی ایران ملاقات کرده و دستورات و وسایل ویژه ای را برای انجام وظایف محوله دریافت کرده است.

سازمان پخش اسرائیل نیز اعلام کرد که پس از تکمیل تحقیقات از این فرد، مقرر شد که اجازه ورود وی به اسرائیل داده نشود و وی به ایران بازگردانده شد. اسرائیل مدعی است که سرویس های امنیتی ایران در تلاش هستند تا شهروندان اسرائیلی و یهودیان را برای فعالیت خود استخدام کنند.اخبار مرتبط

مالتینا

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
مالتینا