کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ساعت کار ادارات از این تاریخ تغییر می‌کند


کد خبر : ۱۱۰۸۲۵سه شنبه، ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۳:۵۷۱۲۸۵۲ بازدید

ابوالفضل دربانی معاون حمل و نقل و ترافیک استان تهران درباره اقدامات ستاد استقبال از مهر برای تعیین ساعت کاری گفت: شناور سازی ساعات کار سالیان سال در دولت‌های مختلف مطرح بوده است که تاکنون اجرایی نشده بود.
ساعت کار ادارات از این تاریخ تغییر می‌کندساعت کار ادارات از این تاریخ تغییر می‌کند

معاون حمل و نقل و ترافیک استان تهران به بیان توضیحاتی درباره زمان شروع ساعت کاری ادارات از ابتدای مهر ماه پرداخت.

دربانی بیان کرد: سال گذشته بر اساس گزارش‌هایی که به صورت کارشناسی شده انجام شد، شورای هماهنگی ترافیک استان با شناور سازی ادارات موافقت کرد و در نهایت ۳ مصوبه هیات دولت برای تهران را داشتیم که هیات وزیران ابتدا فقط برای مهر ماه به ما مجوز داد و برای بار دوم تا پایان آبان مجوز تمدید شد و در آبان شناور سازی ادارات تا پایان سال تمدید شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در مجموع این طرح مورد رضایت قرار گرفت و در نهایت هیات وزیران مصوبه شناور سازی را به صورت دائمی برای ۱۴۰۲ ابلاغ کردند و از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور ساعت کاری برای مدیریت مصرف انرژی تغییر و از ۶ تا ۱۳ شد، ولی بعد از این تاریخ هم ساعت کاری شناور ادامه پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان سال طبق مصوبه هیات وزیرات شروع ساعت کاری ۷ تا برای دستگاه‌های دولتی، ۹ صبح شناور است. واحدهای نظامی امنیتی انتظامی ۶ و نیم، واحدهای صنعتی ۷ صبح، مقطع متوسطه ۷ و نیم، ابتدایی ۸ صبح، بانک‌ها ۷ و نیم، اصناف و بازاریان ۹ و نیم صبح کارشان را شروع می‌کنند.اخبار مرتبط


کانال تلگرام ایران جیب
صفحه اینستاگرام ایران جیب

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها