کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

پرواز هواپیماهای MD در ساعاتی به دلیل گرمای هوا ممنوع شد


کد خبر : ۱۱۰۷۸۷دوشنبه، ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲:۱۵۹۱۳۱ بازدید

سخنگوی سازمان هواپیمایی اظهار داشت: با تصمیمات اخذ شده برای هواپیماهای MD ناوگان به منظور ارتقای ایمنی در پروازها در شرایط گرمای هوا ...
پرواز هواپیماهای MD در ساعاتی به دلیل گرمای هوا ممنوع شدپرواز هواپیماهای MD در ساعاتی به دلیل گرمای هوا ممنوع شد

سخنگوی سازمان هواپیمایی اظهار داشت: با تصمیمات اخذ شده برای هواپیماهای MD ناوگان به منظور ارتقای ایمنی در پروازها در شرایط گرمای هوا محدودیت‌های پروازی اعمال شده و پرواز این هواپیماها در ساعت ٩ تا ١٨ ممنوع است.

جعفر یازرلو در گفت‌وگو با ایلنا از محدودیت ساعتی پرواز تعدادی از هواپیماهای کشور به دلیل گرمای هوا خبر داد و گفت: با تصمیمات اخذ شده برای هواپیماهای MD ناوگان به منظور ارتقای ایمنی در پروازها در شرایط گرمای هوا محدودیت‌های پروازی اعمال شده و پرواز این هواپیماها در ساعت ٩ تا ١٨ ممنوع است. 

وی ادامه داد: این محدودیت تنها به دلیل شرایط جوی و اینکه آسیبی به موتور هواپیما وارد نشود، اعمال شده و در حال حاضر هواپیماها براس ارتقای ایمنی پرواز ها در این گرمای هوا با ظرفیت کامل پرواز ندارند و کمتر از ظرفیت کامل هواپیما مسافر گیری می‌شود. 

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به تعداد هواپیماهای MD ناوگان هوایی کشور افزود: حدود ۴۵ فروند هواپیمای MD در ناوگان موجود است که محدودیت ساعت پروازی برای این هواپیماها اعمال شده‌است.

وی تاکید کرد: محدودیت اعمال شده برای هواپیماهای MD درصورتی که شرکت‌های هواپیمایی روش کنترلی مناسب برای ایام گرم را به سازمان ارائه دهند حذف می‌شود.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو