کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

توقیف موتورسیکلت‌های قاچاق 4 میلیارد تومانی در «داراب» فارس + تصویر


کد خبر : ۱۱۰۷۲۳یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۳:۲۵۷۸۶۹ بازدید

فرمانده انتظامی شهرستان داراب از توقیف هفت دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
توقیف موتورسیکلت‌های قاچاق 4 میلیارد تومانی در «داراب» فارس + تصویرتوقیف موتورسیکلت‌های قاچاق 4 میلیارد تومانی در «داراب» فارس + تصویر

فرمانده انتظامی شهرستان داراب از توقیف هفت دستگاه موتورسیکلت قاچاق به ارزش ۴۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علیرضا نوشاد بعد از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر بیان کرد: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر ایجاد مزاحمت موتورسیکلت‌سواران سنگین برای شهروندان در روزهای تعطیل در جاده‌های خروجی شهرستان داراب، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأمورین قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه علی رغم چندین بار هشدار و تذکر به مالکین موتورسیکلت‌های سنگین و عدم رعایت مقررات توسط مالکین، شناسایی آنها در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی داراب افزود: مأموران انتظامی با هماهنگی مرجع قضائی در بازدید از پارکینگ‌های اختصاصی پنج باب منزل، هفت دستگاه موتورسیکلت خارجی قاچاق را کشف کردند.

سرهنگ نوشاد با اشاره به دستگیری سه نفر در این زمینه، گفت ارزش وسایل نقلیه کشف شده توسط کارشناسان ۴۰ میلیارد ریال برآورد شده است.

این مقام انتظامی از راکبان موتورسیکلت‌ها خواست از انجام حرکات مخاطره‌آمیز و تخلیه هیجانات در معابر عمومی و خیابان‌ها خودداری کنند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو