کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

بریدن زبان پسر جوان در بوستان


کد خبر : ۱۱۰۷۲۰یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۸:۵۷۴۸۰۱ بازدید

رازگشایی از بریده شدن زبان پسر جوان و به کما رفتن یک مرد افغانستانی در یکی از بوستان‌های تهران با دستگیری مردی جوان ادامه دارد.
بریدن زبان پسر جوان در بوستانبریدن زبان پسر جوان در بوستان

رازگشایی از بریده شدن زبان پسر جوان و به کما رفتن یک مرد افغانستانی در یکی از بوستان‌های تهران با دستگیری مردی جوان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، بامداد جمعه 13 مرداد مرد جوانی در تماس با پلیس از درگیری در یکی از بوستان‌های جنوب تهران خبر داد. بدنبال اعلام این خبر مأموران راهی پارک شده و با بدن نیمه‌جان مردی افغانستانی که با ضربات متعدد چاقو مجروح شده بود در حالی مواجه شدند که در چند قدمی او نیز یک پسر ایرانی افتاده بود که زبانش را بریده بودند.

این حادثه به بازپرس محمدجواد شفیعی اعلام شد و به دستور بازپرس جنایی تحقیقات ادامه یافت. در بررسی‌های میدانی، مأموران مرد جوانی را مشاهده کردند که چاقویی بدست داشت و در پارک راه می‌رفت.

مرد جوان در تحقیقات ادعایی عجیب مطرح کرد: من داشتم از پارک عبور می‌کردم که چاقویی را روی زمین دیدم و آن را برداشتم. نمی‌دانم ماجرای درگیری چه بوده و چرا این دو مرد زخمی شده‌اند اما شاید خواهرزاده‌ام که در پارک است، بداند.

با اظهارات مرد جوان، مأموران به سراغ پسر جوان رفتند و او گفت: پسری که زبانش را بریده‌اند، دوستم است. ما در پارک نشسته بودیم که یک مرد افغانستانی آمد و روی صندلی که ما نشسته بودیم، نشست.

به او اعتراض کردیم و او هم بلند شد و رفت. بعد از لحظاتی دوستم هم از روی صندلی بلند شد و گفت می‌خواهد در پارک قدم بزند.

دقایقی که گذشت، ناگهان دایی‌ام را دیدم که چاقویی خونی در دست دارد، به سمتش رفتم و دیدم دوستم در حالی که زبانش را بریده‌اند، روی زمین افتاده و همان مرد افغان هم زخمی روی زمین افتاده است. نمی‌دانم دایی‌ام با آنها چه اختلافی داشت که چنین درگیری خونینی رقم خورد.

از آنجایی که مرد افغان در کما به سر می‌برد و پسر جوان هم وضعیت جسمی خوبی ندارد، تحقیقات از آنها، تا بهبودی نسبی امکان‌پذیر نیست. بنابراین مرد جوان بازداشت شد و بررسی‌ها در این رابطه و رازگشایی از درگیری خونین به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو