کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

زن سـارق، رانندگان را بی هوش می کرد


کد خبر : ۱۱۰۷۱۹یکشنبه، ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۷:۴۰۱۳۲۹۰ بازدید

زن میانسال با خوراندن آبمیوه مسموم به رانندگان مسافربر آنها را بی‌هوش می‌کرد تا اموال‌شان را سرقت کند.
زن سـارق، رانندگان را بی هوش می کردزن سـارق، رانندگان را بی هوش می کرد

زن میانسال با خوراندن آبمیوه مسموم به رانندگان مسافربر آنها را بی‌هوش می‌کرد تا اموال‌شان را سرقت کند.

سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس‌پلیس آگاهی پایتخت در تشریح این خبر گفت: اواسط اردیبهشت امسال با وقوع چند فقره سرقت مشابه به شیوه بی‌هوشی رانندگان مسافرکش، موضوع رسیدگی به این پرونده در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

کارآگاهان در گام نخست طی تحقیقاتی از مالباختگان دریافتند که متهم در سطح شهر تهران به عنوان مسافر درخواست خودرو می‌کرد و پس از اینکه سوار بر خودرو می‌شد به بهانه خرید اقلام خوراکی از ماشین پیاده می‌شد و پس از سوار شدن مجدد به راننده نوشیدنی تعارف می‌کرد که متعاقب آن، راننده خودرو با خوردن نوشیدنی مسموم، بی‌هوش می‌شد و وقتی به هوش می‌آمد که تمامی اموال با ارزش او از داخل خودرو به سرقت رفته بود.

کارآگاهان با توجه به اهمیت موضوع و حرفه‌ای بودن سارق، محل‌های تردد متهم را شناسایی کردند و در ادامه با استفاده از شیوه‌های نوین کشف جرم موفق شدند هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی و او را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند و به پایگاه نهم پلیس آگاهی انتقال دهند.

سردار گودرزی در ادامه با بیان اینکه سارق زنی 50 ساله است و در بازجویی‌های اولیه به 50 فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرده است، ادامه داد: متهم در پی‌جویی‌های انتظامی اظهار کرد اموال مسروقه را به مالخری می‌فروخته است.

با شناسایی خریدار اموال مسروقه و دستگیری متهم در مخفیگاهش تعدادی از اموال به سرقت رفته کشف و هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو