کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

با این دستگاه مشتری حضوری خود را نگه دارید!


کد خبر : ۱۱۰۷۱۳شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۰:۵۳۱۶۸۵ بازدید

یکی از دستگاه های پرکاربرد حال حاضر بازار دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری می باشد که از بدو ورود خود به بازار توانسته به فروش مناسبی دست پیدا کرده و طرفداران خود را ...

اطلاع رسانی تبلیغاتی

یکی از دستگاه های پرکاربرد حال حاضر بازار دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری می باشد که از بدو ورود خود به بازار توانسته به فروش مناسبی دست پیدا کرده و طرفداران خود را بیابد. اما اگر شما هم قصد خرید یکی از این دستگاه ها را داشته باشید، حتماً باید سعی کنید قبل از هر کار درباره نحوه کارکرد و ویژگی های مختلف آن اطلاعات مناسبی بدست آورده و همچنین به دنبال بهترین شرکت موجود برای خرید یک نمونه مناسب از این دستگاه باشید. حتماً اطلاع دارید که این دستگاه ها به منظور ثبت اطلاعات تماس مشتریان شما بکار می روند و در نتیجه می توانند شماره تلفن همراه ایشان را برای شما ذخیره نموده تا شما بتوانید به راحتی از آن برای اهداف مورد نظرتان استفاده کنید.

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

با توجه به این موضوع، دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری از جمله دستگاه هایی است که می تواند به شما کمک کند تا مشتریان سابق خودتان را مجدداً به سمت خرید و یا استفاده از خدمات فروشگاه خودتان هدایت کرده و در نهایت به سودآوری بیشتری هم دست یابید. بسیاری از شرکت ها از شماره تلفن همراه مشتریان خود برای آگاهی ایشان از آخرین شرایط و خدمات خود استفاده نموده و از این طریق آخرین تخفیف ها و جشنواره ها را نیز به مشتریان اطلاع رسانی می نمایند و در نهایت هم با استفاده از این روش مشتریان بیشتری خواهند داشت. البته بر اساس تحقیقات انجام شده بدست آوردن مشتری جدید دشوار تر از جذب مجدد مشتریان قبلی شما است، چرا که در صورت رضایت مشتریان قبلی شما از محصولات و یا خدمات ارائه شده توسط برند تجاری شما، به راحتی می توان آن ها را دوباره به استفاده از این خدمات تشویق نمود. به همین دلیل نیز این دستگاه ها می توانند نقس موثری در چرخه فروش شما ایفا نموده و با توجه به این بررسی ها کمک بزرگی به جذب مجدد مشتریان قبلی برسانند. حال که با اهمیت کلی آن ها آشنایی لازم را پیدا کردید، بهتر است بدانید که این دستگاه ها به طور معمول از چه شکل ظاهری ای برخوردار بوده و چگونه می توانند به شما کمک کنند تا شماره تلفن همراه مشتریان خود را داشته باشید، و در نهایت هم بهتر است با انواع ویژگی ها و قیمت خرید هر نمونه از آن ها آشنا شده تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن را در هنگام خرید محصول مورد نظر خودتان گرفته و شرایط بهتری را برای مشتریان خودتان ایجاد نمایید.

بهتر است بدانید که این دستگاه ها از نظر ابعاد و شکل ظاهری تقریباً مشابه دستگاه های کارتخوان معمولی می باشند که امروزه تقریباً در تمامی فروشگاه ها وجود دارند و حتماً روزانه بار ها از آن ها استفاده می کنید. همچنین دارای یک صفحه کلید ساده حاوی اعداد بوده و در بسیاری از موارد دارای گزینه ثبت و یا اصلاح هستند تا کاربر بتواند به بهترین شکل ممکن شماره تلفن خود را ثبت نماید. علاوه بر آن این دستگاه ها در هر نمونه دارای یک صفحه نمایش نیز می باشند که عدد شماره تلفن درج شده در این بخش نمایش داده می شود و کاربر می تواند از صحت شماره وارد شده اطمینان حاصل نماید. البته دستگاه ثبت شماره تلفن همراه دارای مدل های بسیار متنوعی نیز می باشد و شما می توانید با توجه به بودجه مورد نظر خودتان از نمونه های متفاوتی از این دستگاه ها بهره مند شوید. بهتر است بدانید که این دستگاه ها به دلیل کوچک بودنشان قابلیت حمل بالایی داشته و در نتیجه شما می توانید یک نمونه از آن ها را در مکان دلخواه مورد نظرتان در فروشگاه خود گذاشته و آن را برای مشتریان خود راه اندازی کنید. همچنین اغلب آن ها تنها نیاز به اتصال برق و یک شبکه وای فای دارند، در نتیجه از این نظر نیز کار برای شما بسیار راحت خواهد بود و می توانید به راحتی یک نمونه از آن ها را خریداری نموده و در فروشگاه خودتان قرار دهید.

پس از انتخاب و خریداری این دستگاه ها، تنها کافی است با توجه به دستورالعمل های ذکر شده در دفترچه راهنما عمل نموده تا به بهترین و ساده ترین شکل ممکن دستگاه خود را راه اندازی و از خدمات آن استفاده نمایید. حتی این دستگاه ها می توانند پس از ثبت شماره تلفن همراه به صورت خودکار برای مشتریان شما پیغام ارسال نموده و از ایشان برای خرید و وارد کردن شماره تلفن آن ها تشکرکرده و در واقع یک پیغام خوش آمد گویی را برای آن ها ارسال نمایند. قیمت این دستگاه ها نیز با توجه به شرکت سازنده و همچنین مدل آن ها متفاوت می باشد و شما می توانید قیمت های مختلفی را در بازار مشاهده کنید. اما حال که با نکات موجود در این زمینه آشنا شدید، توصیه ما به شما این است که در صورت نیاز به خرید یک نمونه از دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری سعی کنید حتماً این امر را از فروشگاه های معتبر و با سابقه به انجام رسانید تا از اصل بودن و کیفیت محصول خود اطمینان حاصل نمایید.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو