کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

خسارت شدید به خودروی دنا با سرعت 10 کیلومتر


کد خبر : ۱۱۰۶۹۰شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷:۴۵۴۲۵۹۲ بازدید

گروه صنعتی ایران‌خودرو در واکنش به محتوای تخریبی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی علیه محصول پرطرفدار دنا تاکید کرده، ادعای سرعت ...
خسارت شدید به خودروی دنا با سرعت 10 کیلومترخسارت شدید به خودروی دنا با سرعت 10 کیلومتر

گروه صنعتی ایران‌خودرو در واکنش به محتوای تخریبی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی علیه محصول پرطرفدار دنا تاکید کرده، ادعای سرعت 10 کیلومتر خودرو برای تصادف با آسیب شدید فاقد مبنای کارشناسی است.

ایران‌خودرو عنوان کرده، نحوه و شدت برخورد خودرو به جسم خارجی و یا برخورد به خودروی دیگر در کلیپ منتشر شده مشخص نیست و یقینا ادعای سرعت ۱۰ کیلومتر برای این میزان از آسیب دقیق نیست و موضوع نیازمند بررسی کارشناسی است. 

این گروه صنعتی تصریح کرده، تمامی محصولات تولیدی برای دریافت مجوز شماره گذاری نیاز به گذراندن الزامات استانداردی هستند و تست تصادف یکی از الزامات استانداردی است که خودرو دنا در ماه گذشته برای چندمین بار، این تست را در مرکز تست اروپایی با موفقیت پشت سر گذاشته است.

بر همین اساس، هر گونه شکایت با مراجعه مشتری به نمایندگی های مجاز و یا مدیریت ارتباط با مشتریان ایران‌خودرو قابل پی‌گیری است و انتشار کلیپ‌های تخریبی صرفا به دنبال جلب مخاطب بوده و فاقد مبنای کارشناسی است.

خودروساز بزرگ کشور، ضمن دعوت از مخاطبان برای پذیرش محتوای واقعی اخبار و اطلاعات از مراجع رسمی اطلاع رسانی، حق خود برای پی‌گیری حقوقی و قضایی در ارتباط با تولیدکنندگان محتوای غیرواقعی و تخریبی را محفوظ می‌داند.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو