کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

دستور ویژه پلیس درپرونده مرگ راننده تیبا


کد خبر : ۱۱۰۶۷۱شنبه، ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۳:۲۴۱۵۸۸ بازدید

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در خصوص روشن شدن ماجرای حادثه تیراندازی منجر به فوت یک شهروند دستور ویژه‌ای صادر کرد.
دستور ویژه پلیس درپرونده مرگ راننده تیبادستور ویژه پلیس درپرونده مرگ راننده تیبا

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در خصوص روشن شدن ماجرای حادثه تیراندازی منجر به فوت یک شهروند دستور ویژه‌ای صادر کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت 21 سه‌شنبه نهم مرداد واحد گشت انتظامی پاسگاه رزکان شهریار به راننده جوان یک دستگاه خودرو تیبا مظنون شدند و پس از دستور توقف، راننده بدون توجه به دستور مأموران اقدام به فرار از محل کرد. در ادامه مأموران گشت انتظامی به تعقیب خودرو متواری پرداختند تا اینکه سرانجام با توجه به رعایت قانون به‌کارگیری سلاح 3 بار تیر هوایی به‌عنوان اخطار شلیک کردند تا راننده متوقف شود اما راننده تیبا بازهم به مسیرش ادامه داد، سپس یکی از مأموران لاستیک عقب خودرو را نشانه گرفت اما گلوله پس از کمانه کردن از بدنه خودرو وارد شد و صندلی را شکافت و به راننده 23 ساله برخورد کرد بدین ترتیب خودرو چند متر جلوتر متوقف شد.

معاونت اجتماعی فرماندهی ویژه غرب استان تهران در تشریح این حادثه به خبرنگار «ایران» گفت:در ادامه مأموران خودرو را محاصره کردند و به سراغ راننده که مجروح شده بود رفتند و با نیروهای اورژانس تماس گرفتند. در فاصله حضور نیروهای امدادی راننده عنوان کرده بود تخلفی نداشته و فقط به خاطر ترس اقدام به فرار کرده است. دقایقی بعد هم راننده مجروح به علت شدت جراحات وارده و خونریزی ناشی از اصابت گلوله تسلیم مرگ شد.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی و یژه غرب استان تهران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:در پی تیراندازی منجر به فوت یکی از شهروندان توسط واحد گشت انتظامی پاسگاه رزکان که در پی تعقیب و گریز یک دستگاه خودرو مشکوک حادث شد، بلافاصله سردار کیومرث عزیزی، فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران دستورات لازم را برای روشن شدن تمامی زوایای این حادثه صادر کرد که نتیجه بررسی اطلاع‌رسانی خواهد شد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو