کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

بار ایرانی را به تمام بنادر دنیا به جز دو کشور حمل می‌کنیم


کد خبر : ۱۱۰۵۹۸سه شنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۹:۵۷۵۱۰۷۹ بازدید

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در بنادری با محدودیت‌هایی مواجه هستیم اما درباره کشتی صحبت نکردم و تاکید دارم که ...
بار ایرانی را به تمام بنادر دنیا به جز دو کشور حمل می‌کنیمبار ایرانی را به تمام بنادر دنیا به جز دو کشور حمل می‌کنیم

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در بنادری با محدودیت‌هایی مواجه هستیم اما درباره کشتی صحبت نکردم و تاکید دارم که محموله‌های صاحب بار را به تمام مقاصد می‌رسانیم.

محمدرضا مدرس خیابانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره فعالیت ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و انتشار اخباری درباره کاهش فعالیت این ناوگان به دلیل تحریم‌ها اظهار داشت: به هیچ وجه توقف ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و عدم فعالیت آن صحت ندارد و دو سال گذشته بیشتر میزان حمل بار را داشتیم و سال گذشته بیش از ٢٧ میلیون و ٧٠٠ هزار تن بار و دو سال گذشته بیش از ٢٧ میلیون تن بار از طریق ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی جابه‌جا شد و در این دو سال رکورد ۵٠ سال گذشته حمل و نقل شرکت کشتیرانی شکسته شد. بنابراین این موضوع که ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی پارک شده و فعال نیست، اصلا صحت ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران امکان تردد به تمام بنادر چین و هند را دارد، گفت: از لحاظ حمل کالا به بنادر دنیا محدودیتی ایجاد نکردیم و به شیوه‌های مختلف تقاضای صاحبان بار به همه مقاصد پاسخ می‌دهیم و هیچ بندری محدودیتی بابت حمل کالا نداریم.

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه با شیوه‌های مختلف تحریم‌ها را دور می‌زنیم، ادامه داد: به تمام مقاصد چین و سایر کشورها به استثنا دو کشور که یکی از آنها اصلا به عنوان کشور قبول نداریم و یک کشور آمریکا به تمام بنادر دنیا حمل بار را انجام می‌دهیم و بار را به مقصد نهایی می‌رسانیم.

مدرس خیابانی درباره افزایش بهای تمام شده این شرکت به دلیل تحریم‌ها افزود: سال گذشته دوباره رکورد درآمدی و سودآوری شرکت را شکستیم.

وی در پاسخ به این سوال که این‌گونه نیست که بندری در دنیا اجازه پهلوگیری را به کشتی‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی را ندهد، تاکید کرد: در بنادری با محدودیت‌هایی مواجه هستیم اما درباره کشتی صحبت نکردم و تاکید دارم که محموله‌های صاحب بار را به تمام مقاصد می‌رسانیم. 

مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: موضوع مهم برای کشورمان حمل بار است. بنابراین نه تنها کشتی‌های کشتیرانی پارک نیست بلکه درآمد و سودآوری هم افزایش یافته و البته زیان‌ده هستیم و هزینه‌های این شرکت بالا است. اما در نهایت درآمد این شرکت دو سال پی در پی افزایش پیدا کرده‌ و رکورد ۵٠ سال گذشته رو جابه جا کردیم. البته امسال نرخ کرایه کاهش یافته و مسلما درآمد ما هم متاثر از آن خواهد بود اما در همین شرایط بار تجار را به تمام مقاصد می‌رسانیم و بار ایرانی به تمام بنادر به جز دو کشور قابل حمل است و در این موضوع کشتی مهم نیست.

مدرس خیابانی تاکید کرد: در همین شرایط برای صاحبان بار ارزان‌ترین و رقابتی‌ترین قیمت‌ها را اعمال کرده‌ایم و با ارزان ترین قیمت‌ها بار ایرانی را حمل می‌کنیم.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو