کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

تجمع و درگیری در دومین معدن طلای کشور


کد خبر : ۱۱۰۵۶۴سه شنبه، ۱۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۸:۰۷۱۶۴۴۴ بازدید

فرمانده انتظامی تکاب از دستگیری مخلان نظم و امنیت در روستای آقدره تکاب خبر داد.
تجمع و درگیری در دومین معدن طلای کشورتجمع و درگیری در دومین معدن طلای کشور

سرهنگ رضا مظفری، فرمانده انتظامی تکاب از دستگیری مخلان نظم و امنیت در روستای آقدره تکاب خبر داد و گفت: به دنبال تجمع غیر قانونی اهالی روستای آقدره وسطی که منجر به مسدود شدن راه معدن موجود در این روستا و مانع تولید و اقتصاد و امنیت محل شده بودند.

وی گفت: مامورین انتظامی در راستای حفظ و برقراری نظم و امنیت پایدار در منطقه که از وظایف ذاتی پلیس است به محل تجمع اعزام شدند.

مظفری ادامه داد: علیرغم دعوت به آرامش و به پایان رساندن تجمع از سوی مامورین که با حضور رئیس و اعضای شورای تامین شهرستان صورت گرفت متاسفانه تجمع کنندگان اقدام به اخلال در نظم عمومی نمودند.

فرمانده انتظامی تکاب گفت: با دستور قضایی مخلان اصلی نظم و امنیت عمومی دستگیر و پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و تحویل مراجع قضایی گردید.

وی در پایان تاکید کرد: همشهریان محترم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و اخبار را از منابع موثق پیگیری کنند.

معدن طلای آق‌دره به عنوان دومین معدن طلای کشور و معدن تراورتن آق‌دره در بخش تخت سلیمان و در ۳۰ کیلومتری شهرستان تکاب آذربایجان غربی واقع شده است.

۵۱ نوع از ۶۸ نوع ماده معدنی شناسایی شده کشور در آذربایجان‌غربی وجود دارد؛ هم‌اکنون ۴۶۸ معدن در استان فعال است و پنج هزار و ۱۲۲ نفر به صورت مستقیم در معادن این استان مشغول فعالیت هستند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو