کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

داستان های مرد عنکبوتی در دیجیتون


کد خبر : ۱۱۰۵۴۱دوشنبه، ۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴:۰۷۷۰۰۲ بازدید

مرد عنکبوتی از مهم ترین و محبوب ترین شخصیت ها و قهرمانان دنیای خیالی است. مرد عنکبوتی یکی از قهرمانان دنیای مارول است که به واسطه قدرت منحصر به فردش و ...

اطلاع رسانی تبلیغاتی

مرد عنکبوتی از مهم ترین و محبوب ترین شخصیت ها و قهرمانان دنیای خیالی است. مرد عنکبوتی یکی از قهرمانان دنیای مارول است که به واسطه قدرت منحصر به فردش و داستان جذابی که از اتفاقات زندگی اش روایت می‌کند، محبوبیت بیشتری بین طرفداران دنیای مارول و قهرمانان فوق بشری دارد. مرد عنکبوتی را با لباسی سرتاسری قرمز آبی می‌شناسیم و ماسکی که همیشه بر چهره دارد تا شناسایی نشود.

مرد عنکبوتی بارها در قالب کارتون و فیلم سینمایی روایت شده است اما شروع داستان های مرد عنکبوتی با کتاب های مصور مارول بوده است. در ادامه بیشتر به داستان و شخصیت مرد عنکبوتی می‌پردازیم.

انیمیشن مرد عنکبوتی (جنگجویان تارعنکبوتی) – فصل سوم را در دیجیتون تماشا کنید.

 

 

داستان مرد عنکبوتی چیست؟

مرد عنکبوتی، اولین بار در سال 1962 در یک کمیک بوک متولد شد. پیترپارکر پسر نوجوانی بود که به صورت نیمه وقت در یک روزنامه کار می‌کرد. زمانی که پیتر توسط یک عنکبوت رادیواکتیوی گزیده می‌شود، بدنش دچار تغییراتی شده و قدرت های فراطبیعی زیادی به دست می‌آورد.

او می‌تواند از نوک انگشتانش تار عنکبوت تولید کند و مانند یک طناب پرقدرت از آن ها استفاده کند. او حتی می‌تواند از ارتفاعات بلند بپرد و مانند یک پارکور کار فوق حرفه ای از ساختمان ها عبور کند.

از آن جایی که مرد عنکبوتی، چهره خود را می‌پوشاند، کسی هویت واقعی او را نمی‌شناسد و او می‌تواند به عنوان پیتر پارکر زندگی طبیعی خود را حفظ کند.

مرد عنکبوتی، چالش های شخصی و مبارزه‌ای بسیاری را از سر می‌گذراند و در تمام این مدت با خودش می‌جنگد تا اصول انسانیت را در همه حال در نظر بگیرد.

انیمیشن مرد عنکبوتی علیه شش شرور- فصل چهارم را در دیجیتون تماشا کنید.

 

 

دشمنان مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی، دشمنان زیادی دارد که بسیاری از آن ها را در طول فیلم، کارتون یا داستان های مصور دیده‌ایم. یکی از معروف ترین ان ها گرین گابلین است. او در واقع نورمن آزبورن و پدر دوست صمیمی پیتر پارکر است. او به خاطر آزمایشاتی که رویش انجام شد بیماری روانی پیدا می‌کند و در بعضی لحظه‌ها دچار جنون آنی می‌شود.

یکی دیگر از معروف ترین دشمنان مرد عنکبوتی، دکتر اختاپوس است. دکتر اختاپوس یک دانشمند بزرگ است که با استفاده از چهار بازوی مکانیکی که به ستون فقراتش متصل شده است به هیولایی بی‌رحم تبدیل شد.

دشمنان دیگری نیز در مجموعه فیلم ها و کارتون های مرد عنکبوتی دیدیم که از بین آن ها می‌توان به مرد شنی و میستریو اشاره کرد. اما یکی از دشمنان مرد عنکبوتی ماده بدون شکلی به نام ونوم بود. ونوم روی شخصیت مرد عنکبوتی، تاثیر بسیار بدی گذاشته و او را به یک هیولا تبدیل کرد.

در یکی از فیلم های سینمایی مرد عنکبوتی با ونوم آشنا شدیم که برای مرد عنکبوتی خسارت های زیادی به همراه داشت و باعث شد تا او به یک شرور تبدیل شود.

 

چرا مرد عنکبوتی بسیار محبوب است؟

مرد عنکبوتی از محبوب ترین قهرمانان دنیای مارول به صورت کلی دنیای فانتزی و تخیلی است. مرد عنکبوتی در واقع پسری ساده و معمولی است. او شغلی ساده دارد و به عنوان یک جوان معمولی نه مثل بتمن بسیار قدرتمند و ثروتمند است.

مرد عنکبوتی، احساس هم ذات پنداری را در بین بینندگان بالا می برد و باعث می‌شود احساس قهرمان بودن در هر بیننده و طرفدار مرد عنکبوتی، به وجود بیاید.

مرد عنکبوتی، نشانه هایی از طنز در شخصیتش دارد و مانند دیگر قهرمانان یک شخصیت خشک و جدی ندارد. این تضاد مبارزات و لحن طنزوار برای مخاطب حس جدیدی دارد و آن تلخی مبارزات را تا حدی خنثی می‌کند.

مرد عنکبوتی، شخصیت پردازی جذابی دارد. تصمیمات او و روابط عاشقانه اش تا حدی منحصر به فرداست که هیچ پاتنری مانند گوئن یا مری جین در دنیای مارول و دی سی دیده نشده است.

 

دیجیتون یه دنیا کارتون

برای تماشای جدیدترین و بهترین انیمیشن‌ها می‌توانید از سایت و اپلیکیشن دیجیتون استفاده کنید. دیجیتون پلتفرمی آنلاین برای پخش انیمیشن، کارتون و محصولات اموزشی جذاب برای کودکان و نوجوانان است.

 اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو