کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

سایپا تعهد بدهد، 1133 چانگان ترخیص می‌شود


کد خبر : ۱۱۰۴۸۸یکشنبه، ۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹:۰۹۱۲۷۹۲ بازدید

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد، 1133 خودروی چانگان در گمرک غرب تهران قرار دارد که نواقصی در نشانه‌گذاری دارد، اما شرکت سایپا با ارائه ...
سایپا تعهد بدهد، 1133 چانگان ترخیص می‌شودسایپا تعهد بدهد، 1133 چانگان ترخیص می‌شود

طبق اعلام سازمان ملی استاندارد، 1133 خودروی چانگان در گمرک غرب تهران قرار دارد که نواقصی در نشانه‌گذاری دارد، اما شرکت سایپا با ارائه تعهد مبنی بر رفع نواقص پیش از شماره گذاری، می‌تواند آن‌ها را ترخیص کند.

مهدی اسلام پناه امروز، یکشنبه ضمن بازدید از خودروهای وارداتی در گمرک غرب تهران، از شرکت سایپا خواست با دادن تعهد در رابطه با برخی نواقص،۱۱۳۳ خودروی چانگان که در گمرک غرب تهران دپو شده را ترخیص کند.

بر اساس اطلاعات دریافتی ایسنا از اداره کل استاندارد استان تهران، شرکت سایپا این خودروها را دیر اظهار کرده است. به طوری که ۱۵ روز پیش این خودروها اظهار شده، اظهارنامه تایید و به سازمان ملی استاندارد ارجاع است. اما این خودروها دارای برخی نواقص نشانه‌گذاری است که قرار شده شرکت سایپا با ارائه تعهد به سازمان ملی استاندارد مبنی بر رفع آن‌ها، در کمتر از ۲۴ ساعت بتواند این خودروها را ترخیص کند. اما تاکنون این تعهد ارائه نشده است. از جمله این نواقص در نشانه گذاری نصب کمربند ایمنی، مصرف سوخت و غیره بوده است. اما با ارائه تعهد از سوی شرکت سایپا برای رفع این نواقص، اجازه ترخیص خودروها داده می‌شود. اما قبل از شماره‌گذاری، نواقص باید برطرف شود.

تطابق تایید نوع خودروها نیز انجام شده که برخی خودروها این تاییدیه را نیز ندارند و در حال دریافت آن‌ها هستند. به محض صدور تاییدیه نوع این خودروها نیز کمتر از ۲۴ گواهی coc برای این خودروها صادر می‌شود.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو