کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

بهترین درب سوپاپ برای پژو


کد خبر : ۱۱۰۴۷۸یکشنبه، ۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۸:۲۷۱۱۲۱۷ بازدید

در این مطلب قصد داریم بهترین درب سوپاپ را برای سری خودروهای پژو را از نظر فنی و مقاومت دمایی معرفی و به طور کامل ارائه کنیم . اما قبل از هرچیزی ...

اطلاع رسانی تبلیغاتی

در این مطلب قصد داریم بهترین درب سوپاپ را برای سری خودروهای پژو را از نظر فنی و مقاومت دمایی معرفی و به طور کامل ارائه کنیم .
اما قبل از هرچیزی بهتر است تا کمی به ساختار موتورهای xu7 بپردازیم و دریابیم که چرا درب سوپاپ های خودروهای پژو دچار مشکل می شوند و این ایراد از چه چیزی می تواند باشد.

درب سوپاپ xu7

درب سوپاپ xu7 که از دسته قطعات پر از اصطحلاک می باشد که به دلیل ساختاری که موتورهای قدیمی پژو در ایران دارند و هم چنین عدم مقاومت در برابر دماهای بالا خیلی زود تغییر حالت می دهند و باعث واشر ترساندن و به اصطلاح واشر زدن خودرو شما می شود.

ارتباط واشر زدن با درب شوپاپ

واشر ترساندن و در ادامه ی آن واشر سر سیلندر زدن خیلی راحت موجب از بین رفتن فضای بین روغن و آب در موتور می شود و به دنبال این اتفاق خودروی شما دچار مخلوط شدن آب و روغن  می شود. بعد از بروز این اتفاق خودروی شما نابود شده و آسیب فوق العاده محسوسی به درب سوپاپ و موتور خودروی شما وارد می شود.

رفع مشکل واشر زدن پژو

قطعه ای که در تصویر زیر مشاهده می کنید درب سوپاپ ایده پارت می باشد که این مشکل بزرگ  را حل نموده است . این قطعه درب سوپاپ فلزیxu7 نام دارد. این قطعه با ایجاد کردن سامانه کاملا ویژه در برابر آب و روغن از واش زدن های متامادی خودروی شما جلوگیری می کند. بدین طریق شما خیلی راحت و با آرامش خحتی با مسافت کیلومترهای طولانی نیز دچار ایجاد واشر سر سیلندر در خودروی خود نخواهید شد و همواره از موتور خودروی شما نگهداری خواهد نمود
 

 .

ویژگی های درب سوپاپ فلزی ایده پارت 

جهت بهبود جریانات سیال در محفظه بخارات روغن، تغییر شکل این قطعه به منظور بهینه‌سازی انجام شد.
علاوه بر این، آب‌بندی مناسب و بهینه‌سازی لوله‌های ورودی و خروجی انجام شده است. همچنین، درب روغن‌ریز با هدف بهبود آب‌بندی و توزیع بهتر نیرو تغییر شکل یافته است. استفاده از کلمپ درپوش فیلتر به منظور ایجاد یکنواختی نیرو نیز تغییر یافته است. طراحی ظاهری نیز مطابق با درپوش‌های موتورهای روز دنیا انجام شده و از محفظه فلزی استفاده شده تا جلوگیری از تغییر شکل درب سوپاپ در طول عمر کارکرد.

تست هایی که بر روی درب سوپاپ فلزی انجام شده

  1. تست شوک حرارتی
  2. تست كنترل سطح فيلتراسيون و پرت شارژ
  3. تست سيكل های آب و هوایی
  4. تست دوام
  5. تست مقاومت به روغن تحت فشار
  6. تست هاي ضربه و مكانيكی
  7. تست خوردگی قطعات فلزی

 

نتیجه گیری

درب سوپاپ فلزی ایده پارت برای سری خودروهای پژو به عنوان بهترین گزینه معرفی می‌شود. با تغییر شکل و بهبود جریانات سیال، آب‌بندی مناسب لوله‌های ورودی و خروجی، بهبود آب‌بندی و توزیع نیرو، و استفاده از کلمپ درپوش فیلتر، این درب سوپاپ به عملکرد بهتری دست یافته است. همچنین، طراحی ظاهری زیبا و استفاده از محفظه فلزی جهت جلوگیری از تغییر شکل درب سوپاپ در طول عمر کارکرد، این درب سوپاپ را به یک گزینه برتر برای بهینه‌سازی سیستم سوپاپ‌های پژو تبدیل کرده است.

 اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو