کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

حمله به دسته عزاداری حسینی با خودروی پاترول در گناوه


کد خبر : ۱۱۰۴۷۴یکشنبه، ۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۳:۰۵۴۱۸۱ بازدید

سرهنگ حسن غضنفری فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: سرنشینان یک دستگاه خودروی پاترول با حرکات مارپیچ و خطرناک و رانندگی با سرعت ...
حمله به دسته عزاداری حسینی با خودروی پاترول در گناوهحمله به دسته عزاداری حسینی با خودروی پاترول در گناوه

سرهنگ حسن غضنفری فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: سرنشینان یک دستگاه خودروی پاترول با حرکات مارپیچ و خطرناک و رانندگی با سرعت بالا باعث ترس و ایجاد رعب و وحشت برای عزاداران حسینی شده و قصد بر هم زدن مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را داشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری ۲ عامل ایجاد مزاحمت برای عزاداران و سوگواران سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسن غضنفری فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: سرنشینان یک دستگاه خودروی پاترول با حرکات مارپیچ و خطرناک و رانندگی با سرعت بالا باعث ترس و ایجاد رعب و وحشت برای عزاداران حسینی شده و قصد بر هم زدن مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را داشتند که ماموران تامین امنیت مراسم عزاداری با مشاهده این حرکات به سرنشینان خودرو تذکر داده، اما با بی‌اعتنایی به دستورات پلیس قصد زیر گرفتن احدی از آن‌ها را داشته و سپس از محل متواری می‌شوند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با اقدام به موقع و کار تیمی پلیس خودروی مذکور متوقف و سرنشینان آن که در حالت طبیعی نبودند دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو