کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

بازداشت دو عنصر ضدامنیتی در جنوب کرمان


کد خبر : ۱۱۰۰۸۹چهارشنبه، ۲۸ تیر ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰:۱۱۴۴۴۶ بازدید

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام چهارمین باند سازمان‌ یافته قاچاق سلاح و مهمات در جنوب استان طی چهار ماهه ...
بازداشت دو عنصر ضدامنیتی در جنوب کرمانبازداشت دو عنصر ضدامنیتی در جنوب کرمان

ایسنا نوشت: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از انهدام چهارمین باند سازمان‌ یافته قاچاق سلاح و مهمات در جنوب استان طی چهار ماهه سال جاری خبر داد.

مهدی بخشی امروز ۲۸ تیرماه در تشریح جزیئات این خبر اظهار کرد: پس از کسب گزارشی مبنی بر ورود یک محموله قاچاق سلاح و مهمات به پهنای جغرافیایی استان کرمان، بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار سیستم قضایی و اداره کل اطلاعات استان کرمان قرار گرفت.
وی بیان کرد: در این عملیات پس از انجام یکسری اقدامات پیچیده اطلاعاتی، باند مذکور مورد ضربه سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان قرار گرفت و دو نفر از عناصر ضد امنیتی سابقه دار و فعال در قاچاق و فروش سلاح در شرق کشور؛ شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان کرمان گفت: در این عملیات ماموران اداره اطلاعات جیرفت ۲۴ قبضه سلاح کمری و بیش از ۴۰۰ عدد فشنگ به همراه یک دستگاه خودرو را از اعضای این باند کشف و ضبط کردند.

وی بیان کرد: اعضای این باند در تلاش بودند انواع مختلف سلاح را از مرزهای شرقی کشور به کرمان وارد و از این طریق به سایر استان‌ها منتقل نمایند.
دادستان کرمان با اشاره به اینکه برخورد دستگاه قضائی با قاچاقچیان سلاح و مهمات قاطع و عبرت آموز خواهد بود، عنوان کرد: رسیدگی به پرونده متهمان دستگیر شده سریع و خارج از نوبت خواهد بود.

وی یاداور شد: با تلاش و همت شبانه روزی نهادهای امنیتی و اطلاعاتی طی سال جاری، قریب به ۳۰۰ سلاح غیرمجاز و جنگی در جنوب استان کرمان کشف و ضبط شده است.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو