کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی یک گدا به شهرداری


کد خبر : ۱۱۰۰۷۲چهارشنبه، ۲۸ تیر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۰:۳۷۲۹۸۲۵ بازدید

شهردار سنندج از پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی یک متکدی به مدیر مرکز متکدیان این شهرداری خبر داد و گفت: این فرد متکدی در ماه ۶۰ میلیون ...
پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی یک گدا به شهرداریپیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی یک گدا به شهرداری

شهردار سنندج از پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی یک متکدی به مدیر مرکز متکدیان این شهرداری خبر داد و گفت: این فرد متکدی در ماه ۶۰ میلیون تومانی درآمد دارد و برای اینکه ماموران مرکز متکدیان از فعالیت‌اش جلوگیری نکنند پیشنهاد رشوه سالانه ۱۴۴ میلیون تومانی«ماهیانه ۱۲ میلیون» را به مدیر این مرکز داده است.

سید انور رشیدی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ساماندهی متکدیان نیروهای این شهرداری در حین گشت‌زنی در سطح شهر فرد متکدی را در یکی از خیابان‌های سطح شهر در حین تکدی‌گری شناسایی و جهت بررسی وضعیت معیشتی به مرکز ساماندهی متکدیان شهرداری سنندج منتقل شد.

وی افزود: این فرد متکدی که از یکی از شهرستان‌های استان جهت تکدی‌گری وارد شهر سنندج شده بود، وانمود می‌کرد از ناحیه دست دارای معلولیت است که در بررسی‌های اولیه مشخص شد هیچ گونه معلولیتی ندارد.

شهردار سنندج افزود: وی در طول دو ساعت تکدی‌گری ۷۰۰ هزار تومان پول جمع‌آوری کرده بود که با اخذ تعهد مبنی بر ترک تکدی‌گری به شهرستان محل سکونت خود منتقل شد.

وی اضافه کرد: این فرد متکدی براساس اظهارات خودش از محل دست فروشی در محل سکونتش ماهیانه بیش از ۱۵ میلیون تومان درآمد داشته است.

رشیدی، بیان کرد: این فرد در حال حاضر برای تکدی‌گری، ماهیانه ۱۵ میلیون تومان هزینه آژانس برای تردد بین شهری پرداخت می‌کند و بنا به اعتراف خود، بیش از ۵۰ تا ۶۰ میلیون تومان از محل تکدی‌گری درآمد دارد.

وی اضافه کرد: چند روز بعد این فرد با مراجعه به مرکز متکدیان شهرداری سنندج به مدیر این مرکز پیشنهاد رشوه ۱۴۴ میلیون تومانی «ماهیانه ۱۲ میلیون تومان» در قبال اجازه تکدی‌گری را می‌دهد.

رشیدی عنوان کرد: مدیر مرکز متکدیان شهرداری سنندج هم در راستای اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی شهروندان از وضعیت مالی متکدیان لحظه پیشنهاد رشوه را کاملاً مستندسازی کرده است.

شهردار سنندج گفت: مدیر مرکز متکدیان شهرداری سنندج با هدف اطلاع‌رسانی هرچه بیشتر در مورد سوء استفاده این اشخاص از عواطف مردم از وی درخواست پول می‌کند که بلافاصله مبلغ سه میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را به عنوان پیش پرداخت رشوه ۱۲ میلیونی در ماه را به این مدیر تحویل می دهد.

رشیدی اضافه کرد: این متکدی همچنین پیشنهاد یک گوشی ایفون ۱۲ پرومکس را به جای رشوه به این مدیر داده است.

وی افزود: تمامی مراحل شناسایی، پیشنهاد و تحویل رشوه این متکدی برای آگاه‌سازی هرچه بیشتر مردم توسط مجموعه روابط عمومی شهرداری سنندج تصویربرداری و صورت جلسه شده و جهت بررسی موضوع، این فرد متکدی به مراجع قضایی معرفی شد.

شهردار سنندج ضمن تقدیر از حرکت این مدیر پاک دست از شهروندان درخواست کرد به ظاهر متکدیان توجه ننمایند و کمک‌های مالی خود را از طریق دستگاه‌های حمایتی و موسسات خیریه به دست نیازمندان واقعی برسانند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو