کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

زمان تحویل خودرو چانگان به متقاضیان اعلام شد


کد خبر : ۱۱۰۰۵۰سه شنبه، ۲۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۴:۱۹۱۶۲۰۸ بازدید

متقاضیان چانگان‌های وارداتی که اسفند ماه سال گذشته در سامانه تخصیص یکپارچه خودروهای...
زمان تحویل خودرو چانگان به متقاضیان اعلام شدزمان تحویل خودرو چانگان به متقاضیان اعلام شد

متقاضیان چانگان‌های وارداتی که اسفند ماه سال گذشته در سامانه تخصیص یکپارچه خودروهای وارداتی ثبت درخواست کرده و از تاریخ ۱۳ خرداد واریز وجه خود را انجام داده بودند بر اساس اعلام سایپا تحویل خودروهایشان حداکثر ۹۰ روزه خواهد بود که ممکن است زودتر از این زمان تحویل خودرو به آنها صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، متقاضیان حائز شرایط خرید خودروهای چانگان وارداتی که در اسفند ماه ۱۴۰۱ در سامانه یکپارچه تخصیص خودروهای وارداتی ثبت‌نام اولیه انجام داده بودند، طبق اولویت‌بندی صورت گرفته توسط وزارت صمت، برای اولویت‌های اول پیامک واریز وجه توسط گروه خودروسازی سایپا ارسال شد و این افراد از تاریخ شنبه ۱۳ خرداد ماه  با مراجعه به سایت فروش سایپا به آدرس saipa.iranecar.com،  می‌توانستند نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

موعد تحویل خودروها حداکثر سه ماهه در نظر گرفته شده و این احتمال وجود دارد که با توجه به واریز وجه متقاضیان از ۱۳ خرداد ماه تحویل خودروها زودتر از ۹۰ روز و حتی از هفته آینده آغاز شود. 

نکته حائز اهمیت این است که  قیمت چانگان  CS۳۵ پلاس تیپ ۲، ۸۴۹ میلیون و ۶۲۸ هزار تومان و چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳،  ۹۰۴ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان توسط شورای رقابت مصوب و تعیین شده است؛ اما قیمت درج شده در بخشنامه فروش و ثبت‌نام به ترتیب برای چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲، یک میلیارد و ۱۱۴ میلیون و ۴۱۹ هزارتومان و برای چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳، یک میلیارد و ۱۸۲ میلیون و ۸۶۲ هزار تومان اعلام شده است.

باید در نظر داشت که قیمت مصوب شورای رقابت قیمت پایه است که سایر هزینه‌ها شامل عوارض قانونی شماره‌گذاری، مالیات نقل و انتقال و ارزش افزوده، بیمه شخص ثالث، هزینه اسقاط، حمل تا شبکه توزیع، کمیسیون فروش و سایر عوارض قانونی در آن لحاظ نشده بود.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو