کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

تحویل زودتر از موعد برنده شدگان محصولات کرمان موتور


کد خبر : ۱۰۹۹۵۹یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۲:۲۶۱۳۰۲۲ بازدید

تحویل زودتر از موعد برنده شدگان محصولات کرمان موتور در سامانه یکپارچه نوبت پاییز 1402 تا زمستان 1403 ...
تحویل زودتر از موعد برنده شدگان محصولات کرمان موتورتحویل زودتر از موعد برنده شدگان محصولات کرمان موتور

 شرکت کرمان موتور برای برنده شدگان نوبت پاییز ۱۴۰۲ تا زمستان ۱۴۰۳ در نوبت دوم سامانه یکپارچه، تمهیدات ویژه ای را اتخاذ کرد. 

بر اساس اطلاعیه های پیشین، مهلت ثبت نام و تکمیل وجه نوبت پاییز دور دوم سامانه یکپارچه تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۶ تیرماه تمدید گردید. تمدید مهلت ثبت نام کرمان موتور به علت درخواست مکرر واجدین شرایط و رفاه حال مشتریان صورت پذیرفته است. متقاضیان نوبت زمستان تا پایان وقت اداری 28 تیرماه و متقاضیان سال 1403 تا 29 تیرماه مهلت تکمیل پروفایل و پرداخت وجه را خواهند داشت. 

پرداخت وجه بر اساس قیمت های اعلامی شورای رقابت صورت خواهد پذیرفت و برنده شدگان علاوه بر خودروی مورد تقاضا امکان تغییر و ثبت نام خودروی K7 و S5 را نیز خواهند داشت. 

به این ترتیب کرمان موتور جهت رضایت حداکثری مشتریان قصد دارد با بکارگیری تمام ظرفیت کارکنان و زیرساخت های شرکت، خودرو های مشتریان سامانه یکپارچه که محصولات شرکت کرمان را برگزیده اند، از ۹۰ تا ۱۲۰ روز کاری تحویل ایشان نماید. این اراده شرکت کرمان موتور فارغ از نوبت دهی سامانه یکپارچه بوده و حتی شامل حال مشتریانی که موعد تحویل آن ها برای سال ۱۴۰۳ نیز ذکر شده است، می شود. بی تردید این اتفاق مستلزم تلاش شبانه روزی تمامی کارکنان و کارگران خطوط تولید کرمان موتور بوده و گام بلندی در راستای تکریم مشتریان به شمار می آید.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو