کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

عذرخواهی امام جمعه اهواز از قطع ۳ هفته‌ای آب


کد خبر : ۱۰۹۹۲۹یکشنبه، ۲۵ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۹:۰۵۷۳۸۷ بازدید

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ‌با حضور در ملاشیه اهواز از وضعیت آب منطقه بازدید کرد و خواستار تسریع در عملیات پایداری آب شرب منطقه شد.
عذرخواهی امام جمعه اهواز از قطع ۳ هفته‌ای آبعذرخواهی امام جمعه اهواز از قطع ۳ هفته‌ای آب

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ‌با حضور در ملاشیه اهواز از وضعیت آب منطقه بازدید کرد و خواستار تسریع در عملیات پایداری آب شرب منطقه شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی‌فرد اظهار داشت: قریب به سه هفته پیش گزارشی به دستمان رسید مبنی بر اینکه ملاشیه آب ندارد به منطقه آمدیدم و چند خیابان را مورد بررسی قرار دادیم و با تعدادی از اهالی این منطقه صبحت کردیم که مشخص شد قریب به یک هفته است مردم آب ندارند.

وی‌ با بیان اینکه به صورت اندک و محدود تانکرها عملیات آبرسانی را به منطقه انجام می‌دادند، افزود: ‌اخیرا سپاه پاسداران‌، شهرداری و آبفا با تانکرهای بیشتر آبرسانی به منطقه انجام می‌دهند.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه سه هفته گذشته که به منطقه آمدم چندین خیابان را سرکشی کردم آب نداشتند، تصریح کرد:‌ از همان تاریخ آبفای استان ‌مشغول فعالیت شد تا از چند نقطه آبرسانی کند.

وی با اشاره به اینکه ‌با توجه به اینکه در چند نقطه دیگر آب منطقه تقویت شده بود و برخی مناطق با کاهش آب مواجهه شده بودند، ادامه داد: خیابان ۸ و ۱۵ و… ابتدا و میانه خیابان‌ها در زمانی که آب نبود، آب داشتند ولی انتهای خیابان ها با مشکل آب مواجهه شده بود.

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه بعد از گذشته سه هفته برای گفت وگو با اهالی منطقه و پیگیری ‌وضعیت آبرسانی مجدد به ملاشیه آماده‌ام، خاطرنشان کرد: وضعیت آب خیابان‌های اصلی با انتهای خیابان‌ها متفاوت است. از ساعت یک شب به بعد چهار الی پنج ساعت آب دارند و می‌توانند تانکرهای خود را پر از آب کنند، منتهی به دنبال این ‌هستیم تا ‌سایر خیابان‌ها و کوچه‌ها آب پایدار شود.

وی با اشاره به وضعیت اسفبار آسفالت برخی از خیابان‌ها ملاشیه تاکید کرد: با شهردار صبحت کردم و مقرر شد بعد از اتمام کار آبفا، عملیات آسفالت انجام ‌شود.

موسوی‌فرد ضمن عذرخواهی از مردم منطقه برای شرایط پیش آمده در حوزه آب شرب بیان داشت: با جدیت تا رفع مشکلات موجود، روند خدمات‌رسانی در ملاشیه را پیگیری خواهم کرد.

یکی از اهالی ملاشیه اهواز نیز درباره آخرین وضعیت آب‌ منطقه گفت: در حال حاضر وضعیت آب در منطقه به نسبت روزهای گذشته بهتر شده و شب ها آب داریم ولی متاسفانه روزها آب نداریم‌.

مدرضا کرمی‌نژاد مدیرعامل ‌شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان نیز در گفت وگویی کوتاه با خبرنگار اظهار داشت: در حال حاضر عملیات آبرسانی به منطقه ملاشیه اهواز در حال انجام است.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو