کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جریمه در انتظار برخی انبارداران!


کد خبر : ۱۰۹۸۰۷چهارشنبه، ۲۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۲:۰۳۳۵۰۸ بازدید

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تاکید کرد ...
جریمه در انتظار برخی انبارداران!جریمه در انتظار برخی انبارداران!

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تاکید کرد که کلیه انبارداران و نگهداری کنندگان کالا اعم از تولیدی و توزیعی باید اقدام به ثبت ورودی، خروجی کالا و صدور حواله انبار کرده و سهل انگاری در این امر موجب تشکیل پرونده‌های سنگین تخلفات در محاکم قضایی خواهد شد.

به گزارش ایسنا ، امیر خوشبخت با تاکید بر اینکه ثبت اطلاعات ورود و خروج کالا از انبار الزامی است، گفت: طبق قانون، کلیه افرادی که از کالاها نگهداری می‌کنند، باید تمام کالاها، حتی کالاهای موجود از گذشته را در سامانه جامع انبارها ثبت کنند.

به گفته وی طبق ماده ۶ مکرر ۲ قانون اصلاحی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب سال ۱۴۰۰، ورود کالا به انبارها و مراکز نگهداری کالا و خروج کالا از آنها بدون قبض و حواله انبار موضوع این ماده، مستوجب محکومیت نگهداری کننده به جریمه نقدی می‌شود.

سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران همچنین با بیان اینکه با توجه به فراهم شدن زیر ساخت "راهنمای انتخاب کالا " و امکان ثبت کالای معیوب و مستعمل در سامانه مطابق با واقعیت فیزیکی کالای موجود در انبار، زیر ساخت لازم جهت فعالیت کاربران و متقاضیان وجود دارد، گفت که کلیه نگهداری کنندگان کالا باید کالاهای خود را در سامانه جامع انبارها به آدرس https://www.nwms.ir/  ثبت آنی کنند.

به گفته وی کلیه انبارداران و نگهداری کنندگان کالا اعم از تولیدی و توزیعی باید اقدام به ثبت ورودی، خروجی کالا و صدور حواله انبار کرده و سهل انگاری دراین امر موجب تشکیل پرونده‌های سنگین تخلفات در محاکم قضایی خواهد شد.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو