کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

ردپای فیلم سیاه در جنایت بامدادی تهران


کد خبر : ۱۰۹۶۹۹دوشنبه، ۱۹ تیر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۴:۲۷۴۳۱۰ بازدید

مرد جوانی که با ضربات چاقو همکارش را در یکی از پاساژهای معروف تهران به قتل رسانده بود، در صحنه جنایت بازداشت شد. ساعت 4 بامداد یکشنبه ...
ردپای فیلم سیاه در جنایت بامدادی تهرانردپای فیلم سیاه در جنایت بامدادی تهران

مرد جوانی که با ضربات چاقو همکارش را در یکی از پاساژهای معروف تهران به قتل رسانده بود، در صحنه جنایت بازداشت شد. ساعت 4 بامداد یکشنبه هجدهم تیرماه، صدای نزاع مرگبار 3 مرد جوان در یکی از پاساژهای معروف غرب تهران واقع در خیابان گل‌افشان سکوت شبانگاهی محله را در هم شکست و خیلی زود وقوع یک جنایت هولناک از سوی نگهبان این مرکز تجاری با تماس تلفنی به کلانتری 134 شهرک قدس گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی به همراه تیم بررسی صحنه جرم پای در یک مغازه آبمیوه‌فروشی در پاساژ گذاشتند و با جسد خون‌آلود پسر 17 ساله‌ای مواجه شدند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول، برادرش و قاتل که همگی اهل کشور افغانستان هستند، به عنوان کارگر در این مغازه آبمیوه‌ فروشی کار می‌کردند که ناگهان با یکدیگر درگیر شدند و پس از این جنایت هولناک قاتل توسط نگهبان مجموعه و کارگران دیگر پاساژ که شب را در آنجا استراحت می‌کردند، زمینگیر شده است.

بدین ترتیب مرد جنایتکار هدف تحقیقات قرار گرفت و به قاضی جنایی گفت: چند روز قبل هنگامی که در مغازه خوابیده بودم مقتول و برادرش به من تعرض کردند و فیلم سیاه گرفتند به همین خاطر با آنها اختلاف داشتم.

متهم پرونده در ادامه مدعی شد: شب حادثه مقتول و برادرش در مغازه آبمیوه‌فورشی به بهانه انتشار فیلم قصد داشتند از من اخاذی کنند که به‌خاطر همین موضوع با یکدیگر درگیر شدیم و من همکارم را با ضربات چاقو به قتل رساندم.

امدادگران اورژانس که همزمان با تیم جنایی در محل حادثه حاضر بودند قاتل را که از ناحیه دست و برادر مقتول را که از ناحیه شکم چاقو خورده بود برای اقدامات درمانی به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل کردند.

با دستور قاضی وحید ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم پس از سیر مراحل درمانی در بیمارستان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار خواهد گرفت.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو