کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

مقایسه بهترین سایت های خرید اقساطی کالا | کمترین سود، بیشترین مدت بازپرداخت


کد خبر : ۱۰۹۶۳۳شنبه، ۱۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۸:۲۷۹۸۲۳ بازدید

همیشه در امان ماندن از تورم در شرایط سخت و شکننده اقتصادی، مهم‌ترین کاری است که در برنامه‌های خود قرار می‌دهیم. بعضی از افراد تمایل دارند تا با خرید سکه، طلا، دلار، سرمایه‌گذاری در ...

 

همیشه در امان ماندن از تورم در شرایط سخت و شکننده اقتصادی، مهم‌ترین کاری است که در برنامه‌های خود قرار می‌دهیم. بعضی از افراد تمایل دارند تا با خرید سکه، طلا، دلار، سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مالی و دریافت سود بانکی از تورم در امان باشند؛ در صورتی که افراد دیگر هم تمایل دارند تا با دریافت وام فوری برای خرید قسطی، خرید کالا و… ضمن برطرف کردن نیاز خود با تورم مقابله کنند.

 از این رو، درخواست وام ضروری برای خرید کالا یکی از هیجان‌انگیزترین و اقتصادی‌ترین کارهایی است که هر فرد می‌تواند به عنوان فعالیت اقتصادی انجام دهد. 

با ما همراه باشید تا به سراغ بهترین سایت خرید اقساطی کالا با اعتبار بیشتر و مدت بازپرداخت بالاتر برویم.

چرا دریافت وام آنلاین نوعی سرمایه گذاری است؟ 

 

وام گرفتن یکی از روش‌های جذاب سرمایه‌گذاری مخصوصاً در کشور ما محسوب می‌شود. از این رو شاید این جمله قدیمی که می‌گوید: اگر "امروز بِخری، فردا بَرنده‌ای" را بتوان خلاصه کرد در خرید اقساطی کالا با دریافت وام! 

دو مورد از موارد مهم که باعث می‌شود از خود بپرسیم چرا باید وام بگیریم عبارتند از:

 • سرمایه‌گذاری و مقابله با تورم
 • خرید انواع کالای مصرفی مورد نیاز

از این رو پس از دریافت وام با چک صیادی به عنوان ضمانت خرید کالا، در آینده برنده خواهید بود.  به همین خاطر اگر وام دریافتی دارای مزایای زیر باشد ارزش بیشتری برای دریافت دارد:

 •  شرایط وام آسان‌تر
 • مدت بازپرداخت بیشتر
 • میزان وام دریافتی بالاتر 
 • بدون نیاز به ضامن و شرایط سخت
 • بدون نیاز به پروسه‌های مربوط به کاغذ بازی مرسوم 

شاید از خود بپرسید چگونه می‌توان از همه این مزایا برخوردار شد؟ باید بگوییم عجله نکنید! تا انتهای این مقاله خواهید دانست بهترین راه دریافت وام چیست.

سرمایه‌گذاری با خرید اقساطی کالا

نخستین گام برای خرید اقساطی کالا، انتخاب لندتکی است که بتوان ضمن اعتماد به آن "کالای هدف" خود را از آن انتخاب کنیم. منظور از کالای هدف، در واقع همان کالای مورد نیازی است که باید متناسب با سقف اعتبار مورد نظر و مدت بازپرداخت آن خریداری کنیم و ضمن برطرف کردن نیاز خود، سرمایه‌گذاری کنیم و جلوی پرداخت هزینه بیشتر برای خرید همان کالا را در ماه‌های آتی بگیریم. 

بنابراین، اینکه خرید اقساطی چگونه می‌تواند نوعی سرمایه‌گذاری باشد، تا حدودی برایمان روشن شد. اما مهم‌ترین نکته‌ای که ذهن متقاضی دریافت وام را در مرحله اول مشغول می‌کند، سقف اعتبار دریافتی، سود بازپرداختی سالانه و ضمانت است. از این رو برای پرداختن به این دغدغه، در ادامه قرار است با مقایسه بهترین سایت های خرید اقساطی کالا فاکتورهای مهمی را بررسی کنیم تا به بهترین گزینه برای دریافت تسهیلات خرید کالا آگاه شوید.

مقایسه لندتک‌ها برای دریافت وام فوری آنلاین

اگر شما هم از افرادی محسوب می‌شوید که به دنبال اطلاع از میزان وام‌دهی آنلاین هستید، جدول زیر در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. در این جدول مقایسه تعدادی از لندتک‌های مختلف را می‌بینیم که از جهات مختلف با همدیگر مقایسه شده‌اند:

نکته: نرخ سود موثر عبارت است از: درصد سود سالیانه به علاوه کارمزد دریافتی 

همانطور که مشاهده می‌کنید، در جدول بالا بیشترین میزان اعتبار و بالاترین مهلت بازپرداخت اقساط، (به تومان) آورده شده است که می‌توانید برای دریافت وام با چک صیادی یا سفته متناسب با نیاز خود از آن‌ها استفاده کنید. 

خرید اقساطی کالا با سقف اعتبار بیشتر از دیجی شهر

دیجی شهر با ارائه وام تا "سقف 200 میلیون تومان" و مهلت "بازپرداخت 60 ماهه" تسهیلات خرید کالای مصرفی با دوام را به متقاضیان ارائه می‌دهد. اما علاوه بر این دو مزیت ویژه، دیجی شهر برای متقاضیان دریافت وام آنلاین امکانات منحصر‌به‌فرد دیگری را هم در نظر گرفته است که در مقایسه با رقبا، بی‌نظیر است. دریافت وام تا 120 میلیون تومان بدون ضامن و تنها با یک برگ چک صیادی بابت ضمانت پرداخت اقساط ۶۰ ماهه یکی از این مزایا است. همچنین می‌توانید با ارائه دو برگ چک تا ۲۰۰ میلیون تومان وام دریافت کنید. برخی از مهم‌ترین مزایای دیجی شهر عبارتند از:

 • کارمزد پایین‌تر
 • اعتبار سنجی رایگان
 • سقف پرداخت بیشتر
 • ضمانت فقط با یک چک
 • مدت بازپرداخت 60 ماهه 
 • ارائه وام فوری (شارژ کیف پول 2 روز کاری بعد از تکمیل اطلاعات) 

همچنین یکی از مهم‌ترین مزایایی که دیجی شهر به کاربران خود ارائه می‌دهد "اعتبارسنجی  رایگان" است! از این رو اگر به دنبال دریافت وام آنلاین به صورت فوری هستید و تمایل دارید بدون سختی‌های مرسوم یعنی رجوع به بانک، طی کردن مراحل سخت و پیچیده، ضامن و… وام دریافت کنید، می‌توانید همین حالا وارد وبسایت دیجی شهر شوید و درخواست وام آنلاین خود جهت خرید کالا را ثبت کنید. 

دریافت وام فوری برای خرید اقساطی کالا از دیجی شهر

اگر شما هم دوست دارید تا با بازپرداخت طولانی مدت‌تر، هزینه کالای قسطی خریداری شده خود را پرداخت کنید تا هم با افزایش قیمت کالای مورد نظر خود رو به رو نشوید و هم مقابل تورم کمتر آسیب ببینید. به شما توصیه می‌کنیم تا دیر نشده درخواست وام خود را در دیجی شهر ثبت کنید و کالای مورد نظرتان را متناسب با میزان اعتبار دریافتی، خریداری کنید.  در دیجی شهر می‌توانید خیلی راحت با دریافت وام فوری جهت خرید اقساطی کالا بدون ضامن تا 120 میلیون تومان تنها با ارائه یک فقره چک ضمانت، اعتبار خرید کالا دریافت کنید.

برخی از مهم‌ترین مزایای وام با چک صیادی از دیجی شهر عبارتند از: اعتبارسنجی رایگان، بدون نیاز به ضامن، کارمزد خیلی کم، بیشترین میزان اعتبار و بالاترین مهلت بازپرداخت. در واقع برای اولین بار از سوی دیجی شهر اعتبار سنجی رایگان شد تا متقاضیان دریافت وام فوری بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی بتوانند متناسب با رتبه اعتباری خود وام دریافت کنند.

در دیجی شهر انواع کالا (موتورسیکلت، انواع لوازم خانگی، مبلمان، فرش، تلفن همراه، دوربین، ساعت هوشمند، کنسول بازی و…) برای خرید قسطی با دریافت وام آنلاین وجود دارد. از این رو از شما دریافت می‌کنیم تا متناسب با نیازی که دارید، وام فوری آنلاین دریافت کنید.  همچنین دیجی شهر با ارائه وام تا "سقف 200 میلیون تومان" و مهلت "بازپرداخت 60 ماهه" تسهیلات خرید کالا را به متقاضیان ارائه می‌دهد. 

برای دریافت وام 200 میلیون تومانی تنها نیاز به یک چک از سوی ضامن خود دارید ولی می‌توانید بدون ضامن هم تا 120 میلیون تومان اعتبار دریافت کنید. برای دریافت وام با چک صیادی تنها باید به وبسایت دیجی شهر رجوع کنید و درخواست خود را ثبت کنید؛ بعد از آن پشتیبانی دیجی شهر گام به گام همراه شما خواهند تا ظرف مدت 2 روز کاری وام خرید کالا خود را دریافت کنید.



اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو