کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جزئیات حمله با بنزین به یک نماینده مجلس در شادگان


کد خبر : ۱۰۹۵۶۹چهارشنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳:۲۰۳۴۰۰ بازدید

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاق روز گذشته در شادگان گفت: این فرد را می‌شناسم. جوان بیکاری بود که در یک شرکت ...
جزئیات حمله با بنزین به یک نماینده مجلس در شادگانجزئیات حمله با بنزین به یک نماینده مجلس در شادگان

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اتفاق روز گذشته در شادگان گفت: این فرد را می‌شناسم. جوان بیکاری بود که در یک شرکت به عنوان نیروی خدماتی جذب شد اما اصرار داشت که باید نیروی حراست باشم.

حجت‌الاسلام مجید ناصری‌نژاد با اشاره به اتفاق روز گذشته اظهار داشت: روز گذشته مراسم کلنگ‌زنی دانشکده پرستاری شادگان با جمعی از مسئولان برگزار شد که به یکباره جوانی از بین جمعیت با یک دبه سه لیتری بنزین به من حمل کرد و بنزین را روی سر من ریخت.  این جوان زمانی که قصد داشت فندک بزند فندکش روشن نشد. بلافاصله مردم جلو این جوان را گرفتند اما موفق شد پیش از دستگیری فرار کند.

ناصری‌نژاد درباره انگیزه کار این فرد گفت: این فرد مدت زمانی به دنبال کار بود که با پیگیری‌هایی که انجام دادیم در شرکت نیشکر سلمان مشغول به کار شد. از آنجایی که این فرد سواد و تجربه‌ای نداشت او را به عنوان نیروی خدماتی مشغول فعالیت کردند.اما او گفت من در بخش خدمات کار نمی‌کنم و باید در حراست فعالیت کنم.

 

توضیح دادستان شادگان درخصوص سوءقصد به نماینده این شهرستان

سیدنادر شبیبی دادستان عمومی و انقلاب شادگان در خصوص سوءقصد یکی از شهروندان به نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی، گفت: در مراسم کلنگ زنی احداث دانشکده پرستاری شهرستان شادگان که با حضور جمعی از  مسئولین برگزار می‌شد، یکی از شهروندان به علت نامعلوم، در حالی که یه یک بطری  بنزین در دست داشت، اقدام به ریختن محتوای آن بر نماینده شهرستان شادگان کرد. متهم از محل متواری شد اما با گزارش رئیس حوزه قضائی که در محل حادثه بود به دادستان و شکایت نماینده مردم شادگان، دستورات فوری و ضربتی برای دستگیری متهم صادر شد.

شبیبی گفت: هم اکنون با ثبت گزارش،اخد شکایت و تشکیل پرونده، تحقیقات  برای شناسایی محل اختفای متهم و انگیزه وی ادامه دارد.  حفظ امنیت شهروندان در اولویت دستگاه قضایی است و بدون تسامح، با مخلان امنیت عمومی در چارچوب قانون و با قاطعیت برخورد می‌شود.

منبع: همشهری آنلایناخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو