کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

اعدام 3 شیطان کلینیک زیبایی


کد خبر : ۱۰۹۵۶۸چهارشنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۲ - ۰۷:۳۹:۴۷۸۱۱۷ بازدید

3 مرد شیطان صفت که در مؤسسه زیبایی غیرمجاز پس از بیهوش کردن زنان و دختران به بهانه عمل زیبایی آنها را هدف تجاوز قرار می‌دادند اعدام شدند.
اعدام 3 شیطان کلینیک زیباییاعدام 3 شیطان کلینیک زیبایی

3 مرد شیطان صفت که در مؤسسه زیبایی غیرمجاز پس از بیهوش کردن زنان و دختران به بهانه عمل زیبایی آنها را هدف تجاوز قرار می‌دادند اعدام شدند.

راز این اقدامات شیطانی زمانی فاش شد که متهمان فیلم‌های سیاه را در فضای مجازی پخش کردند و پس از دستگیری و روند دادرسی به دار مجازات آویخته شدند.
مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت:افرادی که در مؤسسه زیبایی غیرمجاز به تعدادی از بانوان تجاوز کرده بودند، صبح دیروز در زندان بندرعباس به دار مجازات آویخته شدند.

مجتبی قهرمانی با اشاره به اینکه رأی بدوی و صدور حکم اعدام این 3 متجاوز به عنف پس از رسیدگی در شعبه دادگاه کیفری یک استان هرمزگان صادر شد، اظهار داشت:این پرونده در ادامه روند دادرسی و پس از اعتراض محکومان در دیوان عالی کشور نیز بررسی و تأیید شد.

انتشار تصاویر تجاوز به زنان

وی در تشریح اقدامات مجرمانه این افراد گفت:در آبان‌ماه ۱۴۰۰ سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان هرمزگان با رصد اطلاعاتی متوجه ارسال تصاویر و متن‌های غیراخلاقی حاوی محتوای مستهجن مبنی بر تجاوز در فضای مجازی می‌شوند که پس از کسب دستور مقام قضایی با تشکیل تیم حرفه‌ای و مجرب و با اقدامات تخصصی جهت بررسی ابعاد مختلف آن، پرونده این حوادث وارد مراحل تحقیقات و رسیدگی می‌شود.

تجاوز پس از بیهوش کردن بیماران

قهرمانی در ادامه افزود:در نتیجه تحقیقات قضایی و امنیتی، مشخص شد یکی از محکومین که به‌عنوان تکنیسین و دستیار پزشک مشغول به کار بوده است با انجام تبلیغات دروغین و ارسال فراخوان‌های گسترده در فضای مجازی افراد را برای انجام عمل زیبایی به منزل شخصی خود کشانده و پس از تزریق داروی بیهوشی اقدام به خواب مصنوعی مراجعین و تجاوز به آنها کرده است.
وی یادآور شد:طبق اعلام اداره کل پزشکی‌قانونی و معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان، داروی بیهوشی مذکور برای انجام عمل جراحی کوتاه‌مدت با اثربخشی سریع استفاده می‌شده است.

اقدام شیطانی با همدستی 2 پرستار

قهرمانی تصریح کرد:متهم با همدستی 2 نفر دیگر که هر دو پرستار بوده‌اند به قصد سوءاستفاده نسبت به سرقت داروی بیهوشی و تزریق دوز بیشتر این دارو به مراجعه‌کنندگان جهت تجاوز به عنف اقدام کرده است.
وی بیان داشت:با توجه به محتوای پیام‌های تبادل شده بین این افراد و اقاریر آنها مبنی بر تجاوز به بزه‌دیدگان و عکس‌ها و فیلم‌هایی که در حال انجام تجاوز تهیه کرده‌اند، ارتکاب جرم توسط این محکومین برای دادگاه احراز شده است.

حکم اعدام به خاطر تجاوز به 7 زن

رئیس کل دادگستری هرمزگان اظهار کرد:پس از رسیدگی اولیه به پرونده، دادگاه متهم ردیف اول را به مجازات اعدام به علت ۷ فقره زنای به عنف محکوم کرد.
وی گفت:دادگاه همچنین متهم ردیف دوم را به اعدام به علت ۴ فقره زنای به عنف محکوم کرد و متهم ردیف سوم نیز به دلیل ارتکاب یک فقره زنای به عنف به اعدام محکوم شد.

مجتبی قهرمانی بیان کرد:با توجه به درخواست محکومین مبنی بر اعاده دادرسی، پرونده آنها چندین‌بار برای رسیدگی به دیوان عالی کشور ارسال شد که شعبه مربوطه در دیوان عالی کشور در هر مرحله پس از رسیدگی دقیق، اعاده دادرسی آنها را فاقد وجاهت قانونی تشخیص داده و درخواست آنها را رد کرده است.
رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت:در نهایت با گذشت کمتر از 2 سال از وقوع این جنایت تلخ، سه متجاوز بامداد دیروز در زندان مرکزی بندرعباس به دار مجازات آویخته شدند.

هشدار به شیاطین

قهرمانی در ادامه اقدام قاطع دستگاه قضایی در مجازات این متجاوزان به نوامیس مردم را در راستای دفاع از حقوق عمومی مردم، بخصوص زنان جامعه عنوان کرد و یادآور شد:دستگاه قضایی با آرای قاطع خود و مدافعین امنیت مردم در فراجا و دستگاه‌های امنیتی با برخورد قاطع و قانونی با مجرمان، همواره به صورت عملی و در میدان از جان و مال و ناموس مردم دفاع می‌کنند.

رئیس کل دادگستری هرمزگان در پایان با بیان اینکه پرونده مذکور از جمله پرونده‌های حساس استان بود که در دبیرخانه پرونده‌های مهم، مورد رصد مدیریتی قرار داشت و در کمترین زمان ممکن با دقت کامل و مطابق تشریفات قانونی رسیدگی و منجر به صدور حکم و اجرای مجازات شد، افزود:افرادی که افکار شیطانی مشابهی را در سر می‌پرورانند از عاقبت شوم این مجرمان درس عبرت بگیرند و بدانند دستگاه قضایی قاطعانه با آنها برخورد می‌کند و مجازات اینگونه افراد مانند سه متهم فوق، سخت و بدون اغماض خواهد بود.

 قهرمانی همچنین با اعلام هشدار جدی، از هموطنان درخواست کرد از هر گونه مراجعه و دریافت خدمات از مراکز زیبایی و پزشکی غیرمجاز و همین‌طور افراد فاقد صلاحیت و غیرمجاز جداً اجتناب کرده و در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک یا غیرمجاز بلافاصله مراتب را به نهاد‌های پلیسی و امنیتی اعلام کنند.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو