کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

مستاجر کمیاب شد


کد خبر : ۱۰۹۲۹۵سه شنبه، ۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵:۴۸۴۲۸۱۲ بازدید

به گفته یک کارشناس امور ملکی، اجاره دادن یک واحد 70 متری در محله گاندی که جزو پرتقاضاترین خانه‌های این محله است از دو الی سه روز انتظار ...
مستاجر کمیاب شدمستاجر کمیاب شد

به گفته یک کارشناس امور ملکی، اجاره دادن یک واحد 70 متری در محله گاندی که جزو پرتقاضاترین خانه‌های این محله است از دو الی سه روز انتظار، به حدود 40 روز رسیده و هم‌اکنون اجاره دادن خانه‌ به کندی صورت می‌گیرد.

بررسی‌های اکوایران از آگهی‌های رهن و اجاره در خیابان گاندی و در محدوده منطقه 3 و 6 نشان می‌دهد، برای رهن کامل یک واحد در این محله، دست کم باید  یک میلیارد تومان نقدینگی داشت.

یک کارشناس امور ملکی می‌گوید: در سال‌های اخیر اکثر موجران به نظرات کارشناسی شده مشاوران ملکی اعتنایی ندارند و بر اساس بازدید شخصی و رصد پلتفرم‌های مربوط به رهن و اجاره مسکن و نیاز مالی خود، نرخ اجاره را تعیین می‌کنند.

وی ادامه می‌دهد: متقاضی رهن و اجاره نسبت به سال گذشته بسیار کم شده است؛ مستاجران ترجیح می‌دهند که تمدید کنند و یا موقعیت منطقه ملک خود را تعویض کنند؛ در سال‌های گذشته امکان نداشت اجاره دادن که یک واحد 70 متری در این محله، یک ماه الی 40 روز طول بکشد و در عرض دو روز به اجاره می‌رفت اما الان اجاره دادن این خانه‌ها که پرتقاضا بودند به کندی صورت می‌گیرد.

به گفته وی، رهن کامل یک واحد 120متری در سال گذشته و در این محله حدود 800 میلیون تومان بوده اما هم‌اکنون با یک میلیارد و 500 میلیون تومان پیشنهاد شده است.

در محله گاندی، رهن واحدی با 260 مترمربع، یک میلیارد تومان و اجاره آن 30 میلیون تومان است؛ رهن آپارتمانی دیگر با 61 مترمربع و سن ساختی قبل از 1370، 200 میلیون تومان و برای اجاره ماهانه آن 18 میلیون تومان تعیین شده است.

رهن واحدی دیگر با 90 مترمربع و 31 سال ساخت، 200 میلیون تومان و اجاره ماهانه آن 20 میلیون تومان است.
 

مستاجر کمیاباخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو