کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

مشکلات سوخت گیری آزاد با کارت شخصی


کد خبر : ۱۰۹۱۶۹شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۸:۱۴۸۷۳۱ بازدید

محدودیت‌هایی که در کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌های سوخت از چند وقت گذشته اعمال...
مشکلات سوخت گیری آزاد با کارت شخصیمشکلات سوخت گیری آزاد با کارت شخصی

رییس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت خواستار افزایش سهمیه آزاد کارت‌های سوخت شخصی شد و گفت: اعمال محدودیت در کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌ها مشکلاتی را به وجود آورده است.

ابراهیم الباجی اظهار کرد: محدودیت‌هایی که در کارت‌های سوخت آزاد جایگاه‌های سوخت از چند وقت گذشته اعمال شده مشکلاتی را در بحث ترافیکی در جایگاه‌ها به وجود آورده و مدت زمان سوخت‌گیری را بیشتر کرده است.

وی افزود: در حال حاضر هر جایگاه یا هر سکوی سوخت فقط یک کارت سوخت آزاد دارد که با توجه به درخواست‌های زیادی که وجود دارد، سهمیه کارت به اتمام می‌رسد و محدودیتی که به وجود می‌آید برای مردم و جایگاه مشکل‌ساز می‌شود.

ایسنا نوشت : رییس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت گفت: سهمیه ۶۰ لیتری ۱۵۰۰ تومانی و سهمیه آزاد ۱۵۰ لیتری برای خودروها سهمیه محدودی است که برای بسیاری در طول یکماه کم است و از این رو در جایگاه‌ها به دنبال مصرف سوخت آزاد هستند و اعمال محدودیت در کارت سوخت آزاد جایگاه‌ها مشکلاتی در این خصوص به وجود آورده است.

الباجی عنوان کرد: ترافیک و صف‌های طولانی در جایگاه‌ها و همچنین گاهی برخوردهای میان مردم و مشکلات دیگری که در این زمینه برای مردم به وجود آمده از جمله مواردی است که باید در خصوص این اعمال محدودیت کارت‌های سوخت مورد توجه قرار بگیرد و در صورت امکان این موضوع اصلاح شود.

وی ادامه داد: یکی از راهکارهایی که در این زمینه می‌تواند ارائه شود این است که سهمیه آزاد کارت‌های سوخت شخصی افزایش یابد و بیشتر از ۱۵۰ لیتر شود تا حداقل اندکی از این مشکلات مربوط به سوخت گیری آزاد در جایگاه‌ها حل شود.

رییس انجمن صنفی جایگاه‌داران سوخت گفت: همچنین یکی دیگر از راهکارها می‌تواند این باشد که تعداد کارت‌های آزاد سوخت جایگاه‌ها افزایش یابد تا بهتر بتوان به مردم خدمات رسانی کرد.اخبار مرتبط


دیدگاه ها

افزودن دیدگاه


  • نظرات غیر مرتبط با موضوع خبر منتشر نمی شوند.
  • نظرات حاوی توهین و افترا منتشر نمی‌شوند.
  • لطفاً نظرات خود را به صورت فارسی بنویسید.
نام:
پست الکترونیک:
متن:

میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو