کانال تلگرام ایران جیب
مدیران خودرو 777
مدیران خودرو 777
لست سکند تور مسافرتیلست سکند تور مسافرتی

جزییات قتل دروازه‌بان تیم امید مس کرمان؛ قاتل بلافاصله بازداشت شد


کد خبر : ۱۰۹۱۳۹شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹:۱۰۲۳۵۴ بازدید

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با تشریح جزییات بیشتری از ماجرای قتل علیرضا شهریاری پناه دروازه‌بان ۲۴ ساله تیم امید مس کرمان گفت: قاتل وی بلافاصله بعد از وقوع قتل دستگیر شد.
جزییات قتل دروازه‌بان تیم امید مس کرمان؛ قاتل بلافاصله بازداشت شدجزییات قتل دروازه‌بان تیم امید مس کرمان؛ قاتل بلافاصله بازداشت شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با تشریح جزییات بیشتری از ماجرای قتل علیرضا شهریاری پناه دروازه‌بان ۲۴ ساله تیم امید مس کرمان گفت: قاتل وی بلافاصله بعد از وقوع قتل دستگیر شد.

سرهنگ مهدی پورامینایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۲ شب گذشته "علیرضا شهریاری پناه" دروازبان ۲۴ ساله تیم امید مس کرمان طی یک نزاع خانوادگی مجروح شد و به قتل رسید.

وی با بیان اینکه این دروازه‌بان‌ تیم امید مس کرمان به ضرب گلوله و در یک نزاع خانوادگی به قتل رسیده بود ادامه داد: وی توسط یکی از بستگانش و با گلوله اسلحه شکاری از ناحیه پا زخمی می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمان با بیان اینکه قاتل که با یکی از اعضای خانواده شهریاری پناه دچار مشکل شده بوده بعد از درگیری به پای وی سه شلیک می کند که با توجه به اصابت تیر به یکی از رگ‌های اصلی، وی دچار خونریزی شدید می شود و جان خود را از دست می دهد.

وی تصریح کرد: سرانجام قاتل دروازه بان تیم امید مس کرمان در محل ارتکاب جرم و به همراه یک قبضه سلاح شکاری بلافاصله بعد از وقوع جرم دستگیر شد.اخبار مرتبط


میزیتو

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار هفته

پربحث ترین ها

سایر خبرها

بستن
میزیتو